Gremošanas slimību centrs
+371 66901212 (LMT, Tele2, Bite)
+371 67898000 (Lattelecom)

Gastroenterologs un gastroenterologa konsultācijas

Gastroenterologs ir ārsts, kas veic gremošanas orgānu slimību diagnostiku (atklāšanu) un ārstēšanu, ka arī var sniegt padomus par to profilaksi. Gastroenterologa konsultācija ir pacienta vizīte pie ārsta, kuras laikā ārsts nosaka izmeklēšanas plānu ar mērķi noskaidrot precīzu diagnozi (pacienta slimību), lai varētu izvēlēties atbilstošu ārstēšanu

Gastroenterologs, gastroenterologa konsultācijas


 

NPSA kongress Londonā

No 2017. gada 13. līdz 15. jūlijam Londonā, Lielbritānijā, notika 18. starptautiskais Neiropsihoanalīzes asociācijas (NPSA - Neuropsychoanalysis Association) kongress, kurā piedalījās Gremošanas slimību centra GASTRO ārste psihoterapeite Anžela Pavloviča.
NPSA kongresā piedalās vadošie neirozinātnieki, ārsti, psihoanalītiķi un psihologi, lai apspriestu jaunākos neizrozinātnes atklājumus un to pielietojumu klīniskajā praksē. Kongresa laikā tiek apspriesti jautājumi par neirobioloģisko smadzeņu darbību un to saistību ar cilvēka prāta funkcionēšanu visdziļākajos līmeņos.
Kongress ietvēra starptautiski atzītu Lielbritānijas, ASV un Dienvidāfrikas neirozinātnieku un klīnicistu lekcijas, diskusijas, interaktīvas debates, kā arī klīniskā un pētnieciskā materiāla prezentācijas.
Īpaša uzmanība tika veltīta jautājumiem par indivīda psiholoģiskās pagātnes ietekmi uz spējām prognozēt un būvēt savu nākotni – kādā veidā agrīna bērnības pieredze ietekmē pieauguša cilvēka uzvedību un dzīvi, un kādi neirobioloģiskie mehānismi to apraksta un skaidro. Kāpēc traumatiskās pieredzes mēdz atkārtoties cilvēka dzīvē? Vai psihoemocionālu ciešanu un saslimšanu saknes pieaugušā vecumā ir meklējamas bērnības pieredzēs un ar to saistītos kļūdainos priekštatos par sevi un savu nākotni? Kā panākt vēlamās izmaiņas un, kādi neirobioloģiskie procesi tiek iesaistīti? Kā var izmantot bioloģiskos, vides un sociālos faktorus vēlamo izmaiņu veicināšanai?
Kongresa laikā tika prezentēti jaunākie neirobioloģiskie koncepti par cilvēka smadzenēm kā aktīvu nākotnes prognozēšanas orgānu, kas izmanto pagātnes pieredzi, lai atbilstoši tai būvētu uzvedību tagadnē un prognozētu savu nākotni.


« Atpakaļ