Gremošanas slimību centrs
+371 66901212 (LMT, Tele2, Bite)
+371 67898000 (Lattelecom)

Gastroenterologs un gastroenterologa konsultācijas

Gastroenterologs ir ārsts, kas veic gremošanas orgānu slimību diagnostiku (atklāšanu) un ārstēšanu, ka arī var sniegt padomus par to profilaksi. Gastroenterologa konsultācija ir pacienta vizīte pie ārsta, kuras laikā ārsts nosaka izmeklēšanas plānu ar mērķi noskaidrot precīzu diagnozi (pacienta slimību), lai varētu izvēlēties atbilstošu ārstēšanu

Gastroenterologs, gastroenterologa konsultācijas


 

Profesors Mārcis Leja kļuvis par Eiropas Helikobaktērijas un mikrobioma pētniecības grupas prezidentu

Eiropas Helikobaktērijas un mikrobioma pētniecības grupa (European Helicobacter and Microbiota Study Group – EHMSG) tās ikgadējās ģenerālās asamblejas laikā (09.09.2017., Bordo, Francijā) par organizācijas prezidentu ievēlēja GASTRO centra gastroenterolgu, profesoru Mārci Leju.
Helikobaktrērijas Eiropas Helikobaktērijas un mikrobioma pētniecības grupa (EHMSG) ietilpst Eiropas Gastroenteroloģijas organizācijas (UEG) sastāvā. UEG ir bezpeļņas organizācija, kas apvieno Eiropas vadošās organizācijas, kuras ir saistītas ar gremošanas sistēmas slimībām. UEG apvieno vairāk nekā 22000 medicīnas speciālistu, kas pārstāv gan interno medicīnu, gan ķirurģiju, gan pediatriju, kā arī gastrointestinālo onkoloģiju un endoskopiju. Tādējādi UEG ir lielākā šāda veida organizācija pasaulē, kas veido unikālu platformu sadarbībai un zināšanu apmaiņai.
Kongresa ietvaros tika reprezentēts Helicobacter pylori genoma projekts (HpGP), kurā līdzdarbojas arī Latvija.
GASTRO lepojas ar profesora lielo ieguldījumu un  panākumiem!
 


« Atpakaļ