Gremošanas slimību centrs
+371 66901212 (LMT, Tele2, Bite)
+371 67898000 (Lattelecom)

Gastroenterologs un gastroenterologa konsultācijas

Gastroenterologs ir ārsts, kas veic gremošanas orgānu slimību diagnostiku (atklāšanu) un ārstēšanu, ka arī var sniegt padomus par to profilaksi. Gastroenterologa konsultācija ir pacienta vizīte pie ārsta, kuras laikā ārsts nosaka izmeklēšanas plānu ar mērķi noskaidrot precīzu diagnozi (pacienta slimību), lai varētu izvēlēties atbilstošu ārstēšanu

Gastroenterologs, gastroenterologa konsultācijas


 

GASTRO iegādāta moderna aparatūra kuņģa un zarnu trakta funkcionālo slimību diagnostikai

GASTRO sadarbībā ar Rīgas Austrumu klīnisko universitātes slimnīcu (RAKUS) 1. martā rīkoja konferenci "Moderna funkcionālā diagnostika gastroenteroloģijā". Šīs jaunās, modernās diagnostikas iespējas šobrīd ir pieejamas Gremošanas slimību centrā GASTRO. Konferencē tika sniegta informācija par iespējām, ko sniedz jaunā, GASTRO pieejamā aparatūra  funkcionālo izmeklējumu veikšanai. Konferencē ar priekšlasījumiem uzstājās GASTRO ārsti - gastroenterologs akadēmiķis Mārcis Leja, gastroenterologs  Dr. med.  Ivars Tolmanis, gastroenterolģe Dr. med. Ilze Kikuste, RAKUS, P. Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas un Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas ārsti. Ar modernākajām diagnostikas iespējām iepazīstināja pārstāvis no ASV Stuart Wildhorn.
"Gremošanas sistēmas slimību ārstēšanā ļoti liela nozīme ir kvalitatīvai un precīzai diagnostikai. Kamēr nav noteikts pacienta veselības problēmu cēlonis, ir ļoti sarežģīti piemeklēt pareizu terapiju, kas būs efektīva. Modernākās diagnostikas iekārtas paver daudz plašākas iespējas par tām, kādas ārstiem bija pieejamas līdz šim, atvieglojot daudzu gremošanas sistēmas slimību atklāšanu un ārstēšanu," skaidro gastroenterologs Mārcis Leja.
Vairāk informācijas lasiet šeit ->
 


« Atpakaļ