Gremošanas slimību centrs
+371 66901212 (LMT, Tele2, Bite)
+371 67898000 (Lattelecom)

Gastroenterologs un gastroenterologa konsultācijas

Gastroenterologs ir ārsts, kas veic gremošanas orgānu slimību diagnostiku (atklāšanu) un ārstēšanu, ka arī var sniegt padomus par to profilaksi. Gastroenterologa konsultācija ir pacienta vizīte pie ārsta, kuras laikā ārsts nosaka izmeklēšanas plānu ar mērķi noskaidrot precīzu diagnozi (pacienta slimību), lai varētu izvēlēties atbilstošu ārstēšanu

Gastroenterologs, gastroenterologa konsultācijas


 

GASTRO - droša medicīnas iestāde izmeklējumu veikšanai

GASTRO veiksmīgi noslēdzies kārtējais kvalitātes vadības sistēmas audits, kuru katru gadu veic starptautiska, neatkarīga auditoru kompānija. Atkārtoti pagarināts kvalitātes vadības sertifikāts, kas apliecina GASTRO atbilstību ISO standarta prasībām.
GASTRO ir ISO sertifikāts no 2012. gada, un visu izmeklējumu veikšana gastroenteroloģijā (visu veidu endoskopijas, funkcionālie izmeklējumi un konsultācijas) tiek stingri un nepārtraukti kontrolēta, lai nodrošinātu pacientiem savlaicīgu diagnostiku un ārstēšanu.
GASTRO sertifikācijas nozare - medicīnas pakalpojumu sniegšana gastroenteroloģijas jomā, kā arī zinātniskā un klīniskā izpēte. Pēdējos gados īpaši pastiprināta uzmanība tiek pievērsta risku izvertējumam un pacientu drošībai endoskopiju laikā. Risku izvērtēšana liecina, ka visi ar medicīnas procedūru veikšanu saistītie riski tiek novērtēti un uzmanīgi kontrolēti, lai tos samazinātu un nodrošinātu pacientiem maksimāli iespējamo procedūru kvalitāti, precizitāti un drošību.
Endoskopiju veikšanā GASTRO piedalās vesela komanda, kuras pārdomātas, strukturētas, saskaņotas darbības rezultātā tiek uzrādīti labi rezultāti auditos un arī ikdienā.
 


« Atpakaļ