Gremošanas slimību centrs
+371 66901212 (LMT, Tele2, Bite)
+371 67898000 (Lattelecom)

Gastroenterologs un gastroenterologa konsultācijas

Gastroenterologs ir ārsts, kas veic gremošanas orgānu slimību diagnostiku (atklāšanu) un ārstēšanu, ka arī var sniegt padomus par to profilaksi. Gastroenterologa konsultācija ir pacienta vizīte pie ārsta, kuras laikā ārsts nosaka izmeklēšanas plānu ar mērķi noskaidrot precīzu diagnozi (pacienta slimību), lai varētu izvēlēties atbilstošu ārstēšanu

Gastroenterologs, gastroenterologa konsultācijas


 

Vai Jums ir cukura diabēts un regulāras sūdzības par kuņģa darbību?

Cukura diabēta pacientiem, īpaši tiem, kuriem slimība jau noteikta sen un tiem, kas ārstējas  ar insulīnu, nereti mēdz būt izmainīta kuņģa darbība un tā rezultātā -  regulāras sūdzības par sliktu dūšu, smaguma sajūtu pakrūtē, vemšanu. Ja sūdzības ir izteiktas, var būt nepieciešama mērķtiecīga ārstēšana, taču šobrīd pieejamās ārstēšanas iespējas šo problēmu koriģēšanai ir visai ierobežotas.

Iesaistieties pētījumā un, iespējams, Jūs varēsiet saņemt ārstēšanos ar mūsdienīgu medikamentu!
Šobrīd ir izstrādāti medikamenti, kas paredzēti kuņģa funkcijas uzlabošanai pacientiem ar cukura diabētu, patreiz šo medikamentu efektivitāte vēl tiek izvērtēta klīniskos pētījumos. Šobrīd Jums ir iespēja iesaistīties  šādā pētījumā!

Kas jādara, lai iesaistītos pētījumā?
Ja Jums ir cukura diabēts un regulāri traucē sūdzības par vemšanu un sliktu dūšu,  aicinām kontaktēties ar Gremošanas slimību centra GASTRO koordinatori Kristīni Pfafroti, zvanot pa tālr. 28658080 darba dienās.
Ja Jūsu problēmas potenciāli būs atbilstošas kritērijiem, kas liecina par kavētu kuņģa iztukšošanos (funkciju), Gremošanas slimību centrā GASTRO Jums piedāvās aizpildīt anketu, sniegs bezmaksas konsultāciju un veiks kuņģa iztukšošanās (evakuācijas) funkcijas izmeklēšanu.

Kāds būs mans ieguvums, piesakoties pētījumam?
Jebkurā gadījumā Jūsu ieguvums – bezmaksas konsultācija un kuņģa darbības izvērtēšana pie pieredzes bagāta ārsta!
Ja izmeklējuma rezultāti apstiprinās kavētu kuņģa evakuāciju, Jums būs iespēja  iesaistīties pētījumā un lietot mūsdienīgu medikamentu, ko jau izmanto ārstēšanā citu valstu pacientiem.


« Atpakaļ