Gremošanas slimību centrs
+371 66901212 (LMT, Tele2, Bite)
+371 67898000 (Lattelecom)

Cienījamie pacienti!
Piesakoties uz  pierakstu GASTRO centrā pa telefonu vai internetā, lūdzam sagatavot nepieciešamo informāciju – pacienta vārds, uzvārds, personas kods (ar pacienta piekrišanu), uz kādu izmeklējumu vai konsultāciju vēlaties pierakstīties ar ārsta nosūtījumu vai ieteikumu, telefona numurs.

Pieteikties internetā ->

Atteikties no izmeklējuma vai konsultācijas šeit  ->    (atteikt@gastrocentrs.lv)


 

31.03.2020

Gremošanas slimību centrs GASTRO aicina ievērot ārkārtas stāvokļa noteikumus ar mērķi samazināt saslimstības izplatību un nodrošināt savu un līdzcilvēku drošību. Ārkārtas situācijas laikā un arī pēc tam GASTRO sniegs palīdzību pacientiem, precīzi ievērojot atbilstošus likumus, noteikumus un rekomendācijas.

Atbilstoši aktuālajiem Veselības ministrijas noteikumiem, konsultācijas un izmeklējumus Gremošanas slimību centrā GASTRO ārkārtas situācijas ietvaros šobrīd var veikt sekojošām  pacientu grupām:

1. Visiem pacientiem, kuri to vēlas, plānveida konsultācijas neklātienē kādā no video sakaru platformām vai telefoniski.

2. Akūtu gremošanas sistēmas slimību gadījumā neatliekamas konsultācijas neklātienē ar tālākas diagnostikas vai terapijas stratēģijas noteikšanu un klātienes konsultācijas vai izmeklējuma organizēšanu, ja nepieciešams.

3. Izmeklējumi un procedūras pacientiem, ja ārsta nosūtījumā uz konkrēto izmeklējumu vai procedūru ir norādīts vismaz viens no sekojošajiem:

o    Akūta saslimšana
o    “Zaļā koridora” ietvaros
o    Onkoloģiska saslimšana
o    Iepriekš iesāktas terapijas vai aktīvas novērošanas turpināšanai
o    Kolorektālā vēža skrīningam, ja slēpto asiņo tests fēcēs ir pozitīvs
o    Izmeklējums vai procedūra veicama steidzami

Lai pierakstītos uz konsultāciju vai izmeklējumu, zvanīt uz GASTRO tālruni 66901212
 vai pieteikties mājas lapā.


« Atpakaļ