Gremošanas slimību centrs
+371 66901212 (LMT, Tele2, Bite)
+371 67898000 (Lattelecom)

Cienījamie pacienti!
Piesakoties uz  pierakstu GASTRO centrā pa telefonu vai internetā, lūdzam sagatavot nepieciešamo informāciju – pacienta vārds, uzvārds, personas kods (ar pacienta piekrišanu), uz kādu izmeklējumu vai konsultāciju vēlaties pierakstīties ar ārsta nosūtījumu vai ieteikumu, telefona numurs.

Pieteikties internetā ->

Atteikties no izmeklējuma vai konsultācijas šeit  ->    (atteikt@gastrocentrs.lv)


 

Aicinām pieteikties klīniskajiem pētījumiem pacientus ar čūlaino kolītu

Gremošanas slimību centrs GASTRO informē, ka mūsu centrā tiek realizēti klīniskie pētījumi čūlainā kolīta pacientiem. Tas nozīmē, ka mūsu pacientiem ir iespēja bez maksas saņemt modernus medikamentus profesionāļu uzraudzībā.
GASTRO valdes priekšsēdētājs, ārsts Ivars Tolmanis skaidro: “Šādi pētījumi ļauj piedāvāt pacientiem ārstēšanas paņēmienus, analīzes un izmeklējumus, ieskaitot arī tādus izmeklējumu veidus kā kolonoskopija, kā gastroenterologa konsultācijas bez maksas, jo pacienti piedalās klīniskajos pētījumos, kas ir nozīmīgi gan konkrētajam pacientam, gan sabiedrībai kopumā. GASTRO ir viens no vadošajiem gremošanas slimību centriem Latvijā un Baltijā.”
Šobrīd notiekošajā pētījumā tiek uzņemti pacienti, kam ir vidēji smags vai smags čūlainais kolīts un kuriem nav uzlabojumu, vai arī pacients nepanes ierasto standarta terapiju.
Lai pieteiktos vai iegūtu detalizētāku informāciju, pacientus lūdzam sazināties ar GASTRO klīnisko pētījumu koordinatori Lāsmu Brenci pa e-pastu gpc@gastrocentrs.lv vai tālruni 28658080.


« Atpakaļ