Gremošanas slimību centrs
+371 66901212 (LMT, Tele2, Bite)
+371 67898000 (Lattelecom)

Gastroenterologs un gastroenterologa konsultācijas

Gastroenterologs ir ārsts, kas veic gremošanas orgānu slimību diagnostiku (atklāšanu) un ārstēšanu, ka arī var sniegt padomus par to profilaksi. Gastroenterologa konsultācija ir pacienta vizīte pie ārsta, kuras laikā ārsts nosaka izmeklēšanas plānu ar mērķi noskaidrot precīzu diagnozi (pacienta slimību), lai varētu izvēlēties atbilstošu ārstēšanu

Gastroenterologs, gastroenterologa konsultācijas


 

GASTRO ārsti aktīvi piedalījās LU 74. zinātniskajā konferencē

Gremošanas slimību centra GASTRO ārsti aktīvi piedalījās LU 74. zinātniskajā konferencē, kura notika 19. februārī LU Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā. GASTRO ārsti uzstājās vienā no plašākajām sēdēm, kura bija veltīta tieši gastrointestinālās onkoloģijas un gastroenteroloģijas aktuālajiem jautājumiem. Zinātniskos referātus nolasīja prof. Mārcis Leja, dr. Ilze Kikuste, dr. Daiga Šantare un LU 6. kursa medicīnas students Sergejs Pavlovičs.

Dr. Ilze Kikuste uzstājās ar (State-of-Art) “QUALITY ASSURANCE IN UPPER ENDOSCOPY- THE DIFFERENCES BETWEEN THE EAST AND WEST”. Ārste runāja par atšķirībām starp rietumu un austrumu pieeju endoskopiju kvalitātes novērtējumā.
Profesors Mārcis Leja (State-of-Art) nolasīja referātu “VOLATITLE MARKERS IN GASTROINTESTINAL CANCER DETECTION”.
Dr. Šantare uzstājās ar “THE IMPACT OF COLORECTAL CANCER ALARM SYMPTOMS ON PARTICIPION IN COLORECTAL CANCER SCREENING AND FAECAL OCCULT BLOOD TEST RESULTS”. Ārste runāja par kolorektālā vēža skrīninga aktualizēšanu Latvijā.
Savukārt 6. kursa LU medicīnas students Sergejs Pavlovičs piedalījās ar ziņojumu “LOW PREVALENCE OF CELIAC DISEASE IN FUNCTIONAL DYSPEPSIA AND IRRITABLE SYNDROME”. Viņš pastāstīja par celiakijas izplatību pacientiem ar funkcionālo dispepsiju un kairinātu zarnu sindromu.
GASTRO lepojas ar saviem ārstiem!


« Atpakaļ