Gremošanas slimību centrs
+371 66901212 (LMT, Tele2, Bite)
+371 67898000 (Lattelecom)

Gastroenterologs un gastroenterologa konsultācijas

Gastroenterologs ir ārsts, kas veic gremošanas orgānu slimību diagnostiku (atklāšanu) un ārstēšanu, ka arī var sniegt padomus par to profilaksi. Gastroenterologa konsultācija ir pacienta vizīte pie ārsta, kuras laikā ārsts nosaka izmeklēšanas plānu ar mērķi noskaidrot precīzu diagnozi (pacienta slimību), lai varētu izvēlēties atbilstošu ārstēšanu

Gastroenterologs, gastroenterologa konsultācijas


 

Starptautiskie eksperti atzinīgi novērtē GASTRO iegūto biopsiju kvalitāti

GASTRO aktīvi piedalās gremošanas orgānu sistēmas vēža profilaksei paredzētajā skrīninga programmā. GASTRO speciālisti ir izvirzījuši galvenos uzdevumus, lai veiksmīgi īstenotu šo programmu – agrīna, savlaicīga diagnostika; veiksmīga ārstēšana; starptautiska sadarbība ar pasaules mēroga ekspertiem; kvalitatīvs, starptautiskajiem standartiem atbilstošs biopsiju materiāls, kas tiek iegūts endoskopiju veikšanas laikā, pateicoties ārstu kvalifikācijai un aparatūras iespējām.
2015. gada nogalē Rīgā uzturējās ASV Vanderbiltas Universitātes profesore zinātniskajā darbā Maria Blanca Piazuelo, kas kuņģa pirmsvēža stāvokļu noteikšanā ir viena no vadošajiem speciālistiem pasaulē. Veicot papildu analīzi GASTRO iegūtajiem biopsiju materiāliem, prof. Maria Blanca Piazuelo un Dr.Med. Sergejs Isajevs atzinīgi novērtēja to kvalitāti.


« Atpakaļ