Gremošanas slimību centrs
+371 66901212 (LMT, Tele2, Bite)
+371 67898000 (Lattelecom)

Kapsulas endoskopija ar „zelta” kapsulu

Kapsulas endoskopija ir modernākais un precīzākais diagnostikas veids, ko izmanto tievās zarnas slimību noteikšanai.
Mūsu centrā piedāvājam izmeklējumus ar pasaulē šobrīd mazāko kapsulu, kas pārklāta ar zelta pārklājumu, un ilgāko darbības laiku - līdz pat 12 stundām.
Vienīgā, unikālā patentētā iekārta Human Body Communication tehnoloģija (jauna transmisiju tehnoloģija no kapsulas, kuras zelta pārklājums nodrošina elektrovadītspēju, kā rezultātā notiek datu pārraide uz iekārtu) nodrošina precīzu un agrīnu slimību diagnostiku.
Pacientam ir jānorij kapsula, kas ir parastas zāļu kapsulas izmērā. Kapsula ir absolūti nekaitīga un var palikt cilvēka ķermenī tik ilgi, līdz tā dabīgā ceļā tiek izvadīta laukā. Savā ceļojumā pa gremošanas traktu vienas sekundes laikā kapsula veic 3 attēlu uzņemšanu. Datu ieraksta sistēma, kas nodrošina attēlu pārraidi, ir neliela kabatas portfeļa izmērā un netraucē pacientam turpināt līdz šim ierasto dienas ritmu.
Pacientam varam nodrošināt sistēmu gan ar standarta piestiprināmajiem sensoriem, gan ar vienreizēji lietojamām sensoru jostām.
Kapsulas endsokopijas nepieciešamību katram pacientam individuāli nosaka ārsts, un atsevišķos gadījumos kapsulas endoskopija ir vienīgā un neaizstājamā metode diagnozes un ārstēšanas taktikas noteikšanai. Ar kapsulas endoskopijas palīdzību GASTRO pacientiem tiek noteiktas retas tievās zarnas slimības un stāvokļi, kuru diagnostika ar citu metodi nebūtu iespējama.

Atpakaļ uz izmeklējumu aprakstu