Gremošanas slimību centrs
+371 66901212 (LMT, Tele2, Bite)
+371 67898000 (Lattelecom)

Informācija iekaisīgu zarnu slimību pacientiem

Informējam, ka šobrīd Gremošanas slimību centrā GASTRO (www.gastrocentrs.lv) notiek Iekaisīgu zarnu slimību (čūlainā kolīta un Krona slimības) pacientu iesaistīšana klīniskajos pētījumos.
Galvenās priekšrocības pacientiem iesaistoties klīniskajos pētījumos:
•    Iespēja bez maksas veikt apakšējo endoskopiju;
•    Iespēja bez maksas saņemt modernāko terapiju un būt regulārā gastroenterologa uzraudzībā.

Pētījumu ietvaros pacientiem paredzēts veikt ne tikai apakšējo endoskopiju, bet arī izvērstas analīzes un citus izmeklējumus. Šobrīd pētījumu ietvaros pacientiem ir iespēja saņemt gan reģistrētas zāles, gan jaunus medikamentus.
Detalizētas informācijas  iegūšanai, lūdzu sazinieties ar GASTRO klīnisko pētījumu  koordinatori Kristīni Pfafroti: e-pasta adrese: gpc@gastrocentrs.lv; tālr. 28658080.


 

Informācija par veselības aprūpes pakalpojumu un vides pieejamības nodrošināšanu

SIA „Gremošanas slimību centra „GASTRO”” (Linezera ielā 3, Rīgā) un Gremošanas slimību centra GASTRO filiāles „Invazīvās Gastroenteroloģijas centrs” (Hipokrāta ielā 4, Rīgā) telpās tiek nodrošināta vides pieejamība personām ar funkcionāliem traucējumiem.
Lai nokļūtu līdz GASTRO telpām (RAKUS ēkās), personas ar funkcionāliem traucējumiem var izmantot GASTRO personāla palīdzību.


Par psihoterapiju

Psihoterapeita padoms var noderēt dažādās dzīves situācijās – nozīmīgu pārmaiņu brīžos, kad dzīvē ir jāsastopas ar nepatīkamām situācijām (darbā, ģimenē, ar draugiem), kad attīstās spēcīga trauksmes sajūta vai nomoka depresīvas garastāvoklis, gan situācijās, kad „iekšējās pasaules” diskomforts ir ilgstošs un liekas visaptverošs, kas noved līdz izmisumam un bezcerības sajūtai. Reizēm vienīgais, kas liecina par emocionālas pasaules problēmām, ir ilgstošs fiziskais diskomforts vai sajūta, ka ir piemeklējusi slimība.

Lasīt vairāk

Pieteikties uz konsultāciju


Informācija pacientiem par kolonoskopiju (resnās / lielās zarnas pārbaude, apakšējā gremošanas sistēmas endoskopija)

Apakšējā endoskopija jeb kolonoskopija ir vienīgā, visprecīzākā un informatīvākā izmeklēšanas metode, ar kuras palīdzību var izmeklēt resno zarnu no iekšpuses un savlaicīgi diagnosticēt un ārstēt resnās un taisnās zarnas slimības. Kolonoskopijas laikā, nepieciešamības gadījumā, vienlaicīgi var veikt dažādas diagnostiskas darbības, piemēram, polipu noņemšanu.NOSKATĪTIES VIDEO

>Lasīt vairāk >Informācija pacientiem par augšējo endoskopiju (kuņģa pārbaude / gastroskopija)

Augšējā endoskopija ir vienīgā metode gremošanas orgānu izmeklēšanā un ārstēšanā, ar kuras palīdzību var izmeklēt barības vadu, kuņģi un divpadsmitpirkstu zarnu "no iekšienes" un nepieciešamības gadījumā var veikt dažādas diagnostiskas un ārstnieciskas darbības orgānu iekšienē (biopsijas, asiņošanas apturēšanu, polipa noņemšanu, svešķermeņu izņemšanu utt.)
Lasīt vairāk >