Gremošanas slimību centrs
+371 66901212 (LMT, Tele2, Bite)
+371 67898000 (Lattelecom)

"Panākumi nav atslēga laimei. Laime ir atslēga panākumiem. Veiksmes atslēga ir mīlet to, ko dara."
(Alberts Šveicers)

 

Ilze Kikuste
gastroenteroloģe,
ārste endoskopiste

Dr. Ilze Kikuste ir medicīnas doktore, ārste gastroenteroloģe, gastrointestinālās endoskopijas speciāliste. Ārste turpina savu aizsākto zinātnisko darbu par kuņģa vēža agrīnu diagnostiku, kā arī kuņģa pirmsvēža stāvokļu noteikšanu ar augstas izšķirtspējas endoskopijas sistēmu.
Dr. I. Kikuste ir vairāku starptautisku zinātnisko publikāciju autore.
Dr. Ilze Kikuste ir absolvējusi Latvijas Medicīnas akadēmiju un Rīgas Stradiņa universitātes Tālākizglītības fakultāti gastroenteroloģijā.
Dr. I. Kikuste regulāri papildina savas zināšanas un praktiskās iemaņas, piedaloties starptautiskajos kongresos un apmācību programmās, kā arī uzstājas konferencēs Latvijā un ārvalstīs.
Dr. I. Kikuste lasa lekcijas ģimenes ārstiem par dažādām tēmām, kas saistītas ar gremošanas problēmām, un sadarbojas ar masu medijiem, piedaloties TV raidījumos un publicējot rakstus presē.
Dr. I. Kikuste ir piedalījusies vairākos klīniskajos un akadēmiskajos pētījumos par dažādām gremošanas slimībām, kā arī ir stažējusies vairākās ārzemju klīnikās Austrijā un Portugālē.
Dr. Ilze Kikuste ir Latvijas Ārstu biedrības, Latvijas Gastrointestinālās Endoskopijas asociācijas, Gastroenterologu asociācijas un Internistu asociācijas biedre.

Citi ārsti