Gremošanas slimību centrs
+371 66901212 (LMT, Tele2, Bite)
+371 67898000 (Lattelecom)

Veselība un laiks, kas mums atvēlēts savu vēlmju īstenošanai, ir divas vissvarīgākās dzīves vērtības. GASTRO rūpēsies par šīm Jūsu dzīves vērtībām".

 

Ivars Tolmanis
medicīnas doktors,
gastroenterologs,

ārsts endoskopists

Dr. Ivars Tolmanis ir medicīnas doktors, gastroenterologs, ārsts endoskopists. Dr. I. Tolmanis ir Gremošanas slimību centra „GASTRO" valdes priekšsēdētājs un galvenais ārsts. Dr. I. Tolmanis sniedz konsultācijas, veic visa veida gremošanas sistēmas, žultsceļu un aizkuņģa dziedzera diagnostiskās un terapeitiskās endoskopijas, endoskopisko un konvencionālo vēdera dobuma ultrasonogrāfiju.
Pacienti īpaši atzinīgi novērtē Dr. I. Tolmani viņa augstās profesionalitātes un rūpīgās attieksmes dēļ.
Dr. I. Tolmanis ir beidzis Rīgas 1. vidusskolu, Rīgas Medicīnas institūtu un Rīgas Stradiņa universitātes doktorantūru. Gastroenteroloģiju Dr. Tolmanis ir mācījies Latvijā, ASV un Eiropas universitātēs. Savas zināšanas Dr. Tolmanis regulāri papildina labākajās Eiropas un ASV mācību programmās un klīnikās. Dr. Tolmanis regulāri piedalās kā lektors ārstu pēcdiploma apmācības programmās.
Dr. Tolmanis ir Latvijas Ārstu biedrības Sertifikācijas padomes loceklis, Latvijas Gastroenterologu un Latvijas Gastrointestinālās Endoskopijas Asociācijas valdes loceklis, Amerikas Gastroenterologu Asociācijas (American Gastoenterological Association, AGA) ārzemju biedrs, Amerikas Gastrointestinālās Endoskopijas Asociācijas (American Society of Gastrointestinal Endoscopy, ASGE) ārzemju biedrs.

Citi ārsti