Gremošanas slimību centrs
+371 66901212

Cienījamie pacienti!
Aicinām pieteikties uz izmeklējumiem vai konsultācijām Gremošanas slimību centrā “GASTRO”:

  • elektroniski (ērtākais veids, kā pieteikties jebkurā sev vēlamā laikā);
  •  zvanot uz mūsu pieraksta tālruni (darba dienās no plkst. 8:00 – 17:00), bet lūdzam būt pacietīgiem, ja būs jāuzgaida. Mēs strādājam, lai gaidīšanas laiku samazinātu.

Informācija par sagatavošanos kolonoskopijai: LV  RU  ENG

Lai mazinātu laiku, kas jāpavada GASTRO reģistratūrā pirms procedūrām, lūdzam visiem pacientiem, kuriem tas ir iespējams, aizpildīt pacientu anketu jau pirms došanās uz GASTRO un aizpildīto anketu ierodoties iesniegt reģistratūrā.
Pacienta anketa aizpildāma pirms izmeklējuma: LV  RU  EN

Atteikties no izmeklējuma vai konsultācijas šeit  ->    (atteikt@gastrocentrs.lv)


 

Attālinātās video konsultācijas

Konsultācijas GASTRO nodrošina attālinātā režīmā, izmantojot video saziņas līdzekļus.
Attālināta konsultācija ir drošs saziņas veids ar ārstu speciālistu, kuras laikā var redzēt un dzirdēt savu ārstu, kā arī pēc konsultācijas tiek izrakstītas elektroniskās receptes un nosūtīts speciālista slēdziens uz e-pastu.
Nepieciešamības gadījumā gremošanas slimību centra GASTRO datorspeciālisti palīdzēs klientiem arī tehniskos jautājumos, lai nodrošinātu attālinātās konsultācijas sekmīgu norisi.
Lai nodrošinātu maksimāli kvalitatīvu pakalpojumu sniegšanu pacientiem, aicinām visus mūsu klientus laicīgi pieteikties izmeklējumiem un konsultācijām pa tālruni 66901212 (“Tele2”, “LMT” vai “Bite” klientiem) un 67898000 (“Tet” klientiem) vai elektroniski, aizpildot pieteikuma veidlapu GASTRO mājaslapā www.gastrocentrs.lv/lv/ka-pieteikties


« Atpakaļ