Gremošanas slimību centrs
+371 66901212

Cienījamie pacienti!
Aicinām pieteikties uz izmeklējumiem vai konsultācijām Gremošanas slimību centrā “GASTRO”:

  • elektroniski (ērtākais veids, kā pieteikties jebkurā sev vēlamā laikā);
  •  zvanot uz mūsu pieraksta tālruni (darba dienās no plkst. 8:00 – 17:00), bet lūdzam būt pacietīgiem, ja būs jāuzgaida. Mēs strādājam, lai gaidīšanas laiku samazinātu.

Informācija par sagatavošanos kolonoskopijai: LV  RU  ENG

Lai mazinātu laiku, kas jāpavada GASTRO reģistratūrā pirms procedūrām, lūdzam visiem pacientiem, kuriem tas ir iespējams, aizpildīt pacientu anketu jau pirms došanās uz GASTRO un aizpildīto anketu ierodoties iesniegt reģistratūrā.
Pacienta anketa aizpildāma pirms izmeklējuma: LV  RU  EN

Atteikties no izmeklējuma vai konsultācijas šeit  ->    (atteikt@gastrocentrs.lv)


 

Attālinātās ārsta speciālista konsultācijas: plusi un mīnusi (02.02.2021)

Gremošanas slimību centra GASTRO galvenā ārste Ilze Kikuste norāda, ka attālinātās video un telefona konsultācijas Covid-19 pandēmijas apstākļos kļuvušas par jauno realitāti epidemioloģisko ierobežojumu un epidemioloģiskās drošības dēļ: “Jauno saziņas veidu ar savu ārstu izvēlas aizvien vairāk un vairāk pacientu. Pieaugot attālināto konsultāciju skaitam, esam spēruši soli pretī saviem pacientiem un izveidojuši apkopojumu, lai palīdzētu pacientiem izlemt – izmantot attālinātās konsultācijas, vai tomēr – nē,” saka Dr. Ilze Kikuste.
Tabulā GASTRO speciālisti analizējuši visus jaunā saziņas veida ar savu ārstu plusus un mīnusus. Kādi tad tie ir GASTRO ārstu skatījumā?


« Atpakaļ