Gremošanas slimību centrs
+371 66901212

Cienījamie pacienti!
Aicinām pieteikties uz izmeklējumiem vai konsultācijām Gremošanas slimību centrā “GASTRO”:

  • elektroniski (ērtākais veids, kā pieteikties jebkurā sev vēlamā laikā);
  •  zvanot uz mūsu pieraksta tālruni (darba dienās no plkst. 8:00 – 17:00), bet lūdzam būt pacietīgiem, ja būs jāuzgaida. Mēs strādājam, lai gaidīšanas laiku samazinātu.

Informācija par sagatavošanos kolonoskopijai: LV  RU  ENG

Lai mazinātu laiku, kas jāpavada GASTRO reģistratūrā pirms procedūrām, lūdzam visiem pacientiem, kuriem tas ir iespējams, aizpildīt pacientu anketu jau pirms došanās uz GASTRO un aizpildīto anketu ierodoties iesniegt reģistratūrā.
Pacienta anketa aizpildāma pirms izmeklējuma: LV  RU  EN

Atteikties no izmeklējuma vai konsultācijas šeit  ->    (atteikt@gastrocentrs.lv)


 

Iznācis pirmais GASTRO e-avīzes “GASTRO ZIŅAS” numurs (24.02.2021)

Gremošanas slimību centrs GASTRO – lielākais gastroenteroloģijas nozares medicīnas centrs Latvijā un Baltijā – piedāvā jums jaunu un, galvenais, ērtu sadarbības formu: GASTRO e-avīzi par jaunumiem nozarē, mūsu klīnikā un mūsu kopējā sadarbībā ar medicīnas nozares profesionāļiem visā Latvijā.
Tieši veiksmīga, operatīva un modernās tehnoloģijās balstīta sadarbība starp medicīnas jomas profesionāļiem ir pamatu pamats arī mūsu pacientu veselībai un komfortam.
Protams, mūsu speciālisti un mūsu klīnikas sniegtās iespējas ir pieejamas pacientiem ik dienas, bet “GASTRO Ziņās” turpmāk reizi ceturksnī atspoguļosim tās aktualitātes, kas palīdzētu mums visiem kopīgi panākt vēl labāku rezultātu mūsu sadarbībā.

Avīzes pirmo numuru lasīt šeit ->


« Atpakaļ