Gremošanas slimību centrs
+371 66901212

Cienījamie pacienti!
Aicinām pieteikties uz izmeklējumiem vai konsultācijām Gremošanas slimību centrā “GASTRO”:

  • elektroniski (ērtākais veids, kā pieteikties jebkurā sev vēlamā laikā);
  •  zvanot uz mūsu pieraksta tālruni (darba dienās no plkst. 8:00 – 17:00), bet lūdzam būt pacietīgiem, ja būs jāuzgaida. Mēs strādājam, lai gaidīšanas laiku samazinātu.

Informācija par sagatavošanos kolonoskopijai: LV  RU  ENG

Lai mazinātu laiku, kas jāpavada GASTRO reģistratūrā pirms procedūrām, lūdzam visiem pacientiem, kuriem tas ir iespējams, aizpildīt pacientu anketu jau pirms došanās uz GASTRO un aizpildīto anketu ierodoties iesniegt reģistratūrā.
Pacienta anketa aizpildāma pirms izmeklējuma: LV  RU  EN

Atteikties no izmeklējuma vai konsultācijas šeit  ->    (atteikt@gastrocentrs.lv)


 

GASTRO saviem pacientiem piedāvā jaunu bukletu par gatavošanos kolonoskopijai (04.03.2021)

Apakšējā endoskopija jeb kolonoskopija ir vienīgā, visprecīzākā un informatīvākā izmeklēšanas metode, ar kuras palīdzību var izmeklēt resno zarnu no iekšpuses un savlaicīgi diagnosticēt un ārstēt resnās un taisnās zarnas slimības, tai skaitā audzējus. Kolonoskopijas laikā ar tievu, lokanu optisku vai video instrumentu detalizēti apskata no „iekšpuses” taisno zarnu, tālākās resnās zarnas daļas līdz pat aklajai zarnai un nedaudz arī tievās zarnas beigu daļu. Kolonoskopijas laikā ārsts diagnozes precizēšanai no zarnas gļotādas var paņemt sīkus audu paraugus (biopsijas).
GASTRO gadā veic apmēram 5000 kolonoskopijas. Kolonoskopijas laikā, nepieciešamības gadījumā, vienlaicīgi var veikt dažādas diagnostiskas darbības, piemēram, polipu noņemšanu. GASTRO augsti kvalificēti speciālisti ir ar lielu pieredzi  tieši diagnostisko vai ārstējošo kolonoskopiju veikšanā.
Kvalitatīvas kolonoskopijas veikšanai izšķiroša nozīme ir tam, cik labi pacients ir sagatavojies procedūrai. Turpinot pacientu informēšanu un izglītošanu par sagatavošanos kolonoskopijai, GASTRO ir izstrādājis bukletu, kurā vienkāršā un viegli saprotamā veidā ir parādīts, kā labi sagatavoties procedūrai. Buklets pieejams latviešu, krievu un angļu valodās:  LV  RU  ENG .
Būsim veseli!


« Atpakaļ