Gremošanas slimību centrs
+371 66901212

Cienījamie pacienti!
Aicinām pieteikties uz izmeklējumiem vai konsultācijām Gremošanas slimību centrā “GASTRO”:

  • elektroniski (ērtākais veids, kā pieteikties jebkurā sev vēlamā laikā);
  •  zvanot uz mūsu pieraksta tālruni (darba dienās no plkst. 8:00 – 17:00), bet lūdzam būt pacietīgiem, ja būs jāuzgaida. Mēs strādājam, lai gaidīšanas laiku samazinātu.

Informācija par sagatavošanos kolonoskopijai: LV  RU  ENG

Lai mazinātu laiku, kas jāpavada GASTRO reģistratūrā pirms procedūrām, lūdzam visiem pacientiem, kuriem tas ir iespējams, aizpildīt pacientu anketu jau pirms došanās uz GASTRO un aizpildīto anketu ierodoties iesniegt reģistratūrā.
Pacienta anketa aizpildāma pirms izmeklējuma: LV  RU  EN

Atteikties no izmeklējuma vai konsultācijas šeit  ->    (atteikt@gastrocentrs.lv)


 

Mūsu speciālisti konsultē plašsaziņas līdzekļu lasītājus (10.03.2021)

Lelde Cīrule–Dambe, Gremošanas slimību centra GASTRO uztura speciāliste, sniegusi konsultācijas veselīga uztura jautājumos populārajam žurnālam “Praktiskais Latvietis”. GASTRO speciālisti bieži sadarbojas ar plašsaziņas līdzekļiem un dažādu izdevumu un ziņu portālu žurnālistiem, lai publicētu viedokļus par nozares aktualitātēm, sniegtu ieteikumus plašsaziņas līdzekļu lasītājiem, skatītājiem un klausītājiem. Bet, protams, viskvalificētākā konsultācija katram individuāli būs tad, ja pēc padoma vērsīsieties tieši pie Gremošanas slimību centra GASTRO speciālistiem. Lai visiem laba veselība! Lasīt rakstu ->šeit
 


« Atpakaļ