Gremošanas slimību centrs
+371 66901212

Cienījamie pacienti!
Aicinām pieteikties uz izmeklējumiem vai konsultācijām Gremošanas slimību centrā “GASTRO”:

  • elektroniski (ērtākais veids, kā pieteikties jebkurā sev vēlamā laikā);
  •  zvanot uz mūsu pieraksta tālruni (darba dienās no plkst. 8:00 – 17:00), bet lūdzam būt pacietīgiem, ja būs jāuzgaida. Mēs strādājam, lai gaidīšanas laiku samazinātu.

Informācija par sagatavošanos kolonoskopijai: LV  RU  ENG

Lai mazinātu laiku, kas jāpavada GASTRO reģistratūrā pirms procedūrām, lūdzam visiem pacientiem, kuriem tas ir iespējams, aizpildīt pacientu anketu jau pirms došanās uz GASTRO un aizpildīto anketu ierodoties iesniegt reģistratūrā.
Pacienta anketa aizpildāma pirms izmeklējuma: LV  RU  EN

Atteikties no izmeklējuma vai konsultācijas šeit  ->    (atteikt@gastrocentrs.lv)


 

Kas ir Bostonas skala un kad pacientam jāveic atkārtota kolonoskopija nepilnīga pārskata dēļ?

GASTRO ir viens no vadošajiem kolonoskopiju veicējiem valstī. Mēs piedāvājam saviem pacientiem gan valsts apmaksātus izmeklējumus, gan maksas un apdrošinātāju apmaksātas kolonoskopijas, gan arī kolonoskopijas zarnu vēža skrīninga programmas ietvaros. Kolonoskopijas specifika ir tā, ka izmeklējuma rezultāta kvalitāte ir atkarīga ne tikai no ārsta profesionalitātes un izmantotā tehniskā aprīkojuma, bet arī no pacienta līdzdarbošanās, sagatavojoties izmeklējumam. Šī sagatavošanās ir jāsāk jau 7 dienas pirms izmeklējuma un jāievēro precīzi noteikumi. Ja pacients neievēro šo sagatavošanos izmeklējumam, tad iegūtais rezutāts var būt arī nederīgs un ir nepieciešams atkārtots izmeklējums.
Ņemot vērā pacientu uzdotos jautājumus par sagatavošanos kolonoskopijai un tās nozīmi, turpinām pacientu un arī ģimenes ārstu izglītošanu un šoreiz pastāstīsim par to, kas ir Bostonas skala un ko nozīmē dažādi burti un cipari kolonoskopijas slēdzienā.
Lasīt vairāk ->


« Atpakaļ