Gremošanas slimību centrs
+371 66901212

Cienījamie pacienti!
Aicinām pieteikties uz izmeklējumiem vai konsultācijām Gremošanas slimību centrā “GASTRO”:

  • elektroniski (ērtākais veids, kā pieteikties jebkurā sev vēlamā laikā);
  •  zvanot uz mūsu pieraksta tālruni (darba dienās no plkst. 8:00 – 17:00), bet lūdzam būt pacietīgiem, ja būs jāuzgaida. Mēs strādājam, lai gaidīšanas laiku samazinātu.

Informācija par sagatavošanos kolonoskopijai: LV  RU  ENG

Lai mazinātu laiku, kas jāpavada GASTRO reģistratūrā pirms procedūrām, lūdzam visiem pacientiem, kuriem tas ir iespējams, aizpildīt pacientu anketu jau pirms došanās uz GASTRO un aizpildīto anketu ierodoties iesniegt reģistratūrā.
Pacienta anketa aizpildāma pirms izmeklējuma: LV  RU  EN

Atteikties no izmeklējuma vai konsultācijas šeit  ->    (atteikt@gastrocentrs.lv)


 

NOSKATIES un UZZINI PAR DALĪBU KLĪNISKAJĀ PĒTĪJUMĀ!

Gremošanas slimību centrs GASTRO savas darbības 20. jubilejas gadā piedāvā visplašākos izmeklējumus, diagnostiku un ārstniecības pakalpojumus gastroenteroloģijas nozarē, kā arī aicina čūlainā kolīta pacientus piedalīties klīniskajā pētījumā. Dalība klīniskajā pētījumā nozīmē, ka mūsu pacientiem ir iespēja bez maksas saņemt modernus medikamentus profesionāļu uzraudzībā. Šobrīd notiekošajā pētījumā tiek uzņemti pacienti, kam ir vidēji smags vai smags čūlainais kolīts un kuriem nav uzlabojumu, vai arī pacients nepanes ierasto standarta terapiju.
Mūsu galvenās vērtības: profesionalitāte, tehnoloģijas un komforts. Lai pieteiktos vai iegūtu detalizētāku informāciju, pacientus lūdzam sazināties ar GASTRO klīnisko pētījumu koordinatori Daci Svilāni, rakstot uz e-pastu gpc@gastrocentrs.lv vai zvanot 28658080.
Noskaties video un uzzini sīkāk par iespējām piedalīties klīniskajā pētījumā, kā arī par Gremošanas slimību centra GASTRO pakalpojumiem, komfortablajām GASTRO telpām un personālu.
Gaidīsim Tevi Gremošanas slimību centrā GASTRO!

Noskatīties video šeit ->


« Atpakaļ