Gremošanas slimību centrs
+371 66901212

Cienījamie pacienti!
Aicinām pieteikties uz izmeklējumiem vai konsultācijām Gremošanas slimību centrā “GASTRO”:

  • elektroniski (ērtākais veids, kā pieteikties jebkurā sev vēlamā laikā);
  •  zvanot uz mūsu pieraksta tālruni (darba dienās no plkst. 8:00 – 17:00), bet lūdzam būt pacietīgiem, ja būs jāuzgaida. Mēs strādājam, lai gaidīšanas laiku samazinātu.

Informācija par sagatavošanos kolonoskopijai: LV  RU  ENG

Lai GASTRO pacientiem būtu iespēja savlaicīgi pirms izmeklējumiem iepazīties ar piekrišanas formām, kā arī lai mazinātu laiku, kas jāpavada GASTRO reģistratūrā pirms procedūrām, lūdzam visiem pacientiem, kuriem tas ir iespējams, iepazīties ar piekrišanas formām un pacienta anketu:  -> šeit.

Atteikties no izmeklējuma vai konsultācijas šeit  ->    (atteikt@gastrocentrs.lv)


 

No 10. maija pieteikties izmeklējumiem un konsultācijām GASTRO var ar e-pierakstu

Gremošanas slimību centrs GASTRO, turpinot uzlabot sniegto pakalpojumu kvalitāti un pieejamību, ar 10.maiju piedāvā pacientiem ērtāku pierakstīšanos uz izmeklējumiem un konsultācijām, izmantojot e-pierakstu.

GASTRO šādus uzlabojumus komunikācijā ar pacientiem veic tādēļ, ka līdzšinējais pacientiem ierastais veids – tālruņa komunikācija ar GASTRO zvanu centru – rada neērtības gan pacientiem, gan GASTRO darbiniekiem, apkalpojot lielu skaitu telefona zvanu. Tieši telefona zvanu kā komunikācijas formu ar GASTRO vidēji mēnesī izmanto 5000–7000 cilvēki. Analizējot statistiku par ienākošajiem zvaniem, skaidri iezīmējas tendence, ka katras darba dienas rīta stundās no plkst. 9:00 – 11:00 un pēcpusdienās no plkst. 14:00 – 15:00 veidojas “zvanu sastrēgumi”, kuru dēļ pacientiem, gaidot savienojumu ar GASTRO, ir jāpavada vidēji 140 sekundes, bet atsevišķos gadījumos pat ilgāks laiks. Daudzi GASTRO pacienti ir izteikuši vēlēšanos, lai tiktu attīstītas citas saziņas iespējas.

2021. gada sākumā GASTRO ir uzsācis projektu ar mērķi nodrošināt mūsu pacientiem ērtu un mūsdienīgu saziņu ar GASTRO, gan lai pierakstītos uz izmeklējumiem un konsultācijām, gan lai noskaidrotu neskaidrus jautājumus. Projekta ietvaros 2021. gada laikā plānots attīstīt un pilnveidot citus saziņas kanālus ar pacientiem (ērta pieteikšanās mājaslapā, iespēja pieteikties pašapkalpošanās e-pieraksta sistēmā, saziņa e-pasta un SMS formā u.c.), modernizēt zvanu centra darbu, gan izveidojot zvanu tēmas izvēli (IVR), gan plašāk izmantojot automātiskos balss ierakstus, kā arī attīstot mūsdienās populārā “čatbota” funkciju mājas lapā.

Kā pirmais “taustāmais” rezultāts, kuru mūsu pacientiem piedāvāsim, sākot ar 10. maiju, ir e-pieraksts. E-pieraksts ir ātrākais un efektīvākais veids, kā pierakstīties uz izmeklējumiem un konsultācijām GASTRO. Pacientu ērtībai būs pieejami divi e-pieraksta varianti.

Pašapkalpošanās e-pieraksts: iespēja pašam pierakstīties izmeklējumiem un konsultācijām sev vēlamā laikā. Pakalpojums būs pieejams, tikai reģistrējoties. Pacientiem, pierakstoties uz izmeklējumiem un konsultācijām, jāveic pilnīga vai daļēja priekšapmaksa, ko pašlaik iespējams veikt, izmantojot “Mobilly” aplikāciju, bet jau vistuvākajā laikā samaksāt varēs, izmantojot savu internetbanku vai bankas karti. Pacientiem ar veselības apdrošināšanas polisēm par pakalpojumu nepieciešams norēķināties no personīgajiem līdzekļiem, pēc izmeklējuma vai konsultācijas saņemšanas iesniedzot atmaksas pieprasījumu apdrošināšanas kompānijai. Ņemot vērā ilgtermiņa rindu uz valsts apmaksātiem pakalpojumiem, pagaidām šis pieraksta veids būs pieejams tikai maksas pacientiem.

Pieteikuma anketas aizpildīšana mūsu mājaslapā: iespēja atbildēt uz dažiem vienkāršiem jautājumiem un nosūtīt pieteikuma anketu GASTRO. Mūsu speciālisti divu darba dienu laikā sazināsies ar pacientu, lai saskaņotu iespējamo izmeklējuma vai konsultācijas laiku, un pierakstīs pacientu uz vizīti GASTRO. Pakalpojums pieejams gan uz valsts (NVD) apmaksātiem izmeklējumiem, gan uz maksas izmeklējumiem un konsultācijām.

Gaidīsim Jūs Gremošanas slimību centrā GASTRO!


« Atpakaļ