Gremošanas slimību centrs
+371 66901212

Cienījamie pacienti!
Aicinām pieteikties uz izmeklējumiem vai konsultācijām Gremošanas slimību centrā “GASTRO”:

  • elektroniski (ērtākais veids, kā pieteikties jebkurā sev vēlamā laikā);
  •  zvanot uz mūsu pieraksta tālruni (darba dienās no plkst. 8:00 – 17:00), bet lūdzam būt pacietīgiem, ja būs jāuzgaida. Mēs strādājam, lai gaidīšanas laiku samazinātu.

Informācija par sagatavošanos kolonoskopijai: LV  RU  ENG

Lai mazinātu laiku, kas jāpavada GASTRO reģistratūrā pirms procedūrām, lūdzam visiem pacientiem, kuriem tas ir iespējams, aizpildīt pacientu anketu jau pirms došanās uz GASTRO un aizpildīto anketu ierodoties iesniegt reģistratūrā.
Pacienta anketa aizpildāma pirms izmeklējuma: LV  RU  EN

Atteikties no izmeklējuma vai konsultācijas šeit  ->    (atteikt@gastrocentrs.lv)


 

20. maijs - klīnisko pētījumu diena. (20.05.2021)

20.maijā pasaulē tiek atzīmēta Klīnisko pētījumu diena. Tā ir diena, kad ir iespēja izrādīt atzinību klīnisko pētījumu profesionāļiem par viņu centieniem uzlabot sabiedrības veselību.
Arī Gremošanas slimību centrs “GASTRO” aktīvi iesaistās dažādu klīnisko pētījumu veikšanā kopš 2005. gada un līdz šim ir piedalījies vairāk kā 30 pētījumos. Klīniskie pētījumi ļauj atklāt un pārbaudīt zāļu iedarbību, efektivitāti un arī blakusparādības. Tādā veidā ir iespējams attīstīt dažādu saslimšanu ārstēšanu un nodrošināt pacientam pēc iespējas labāku aprūpi.
Šobrīd centrā tiek īstenoti pētījumi tādu iekaisīgu zarnu slimību ārstēšana kā čūlainais kolīts un Krona slimība. Aicinām pacientus piedalīties pētījumos, tādā veidā bez maksas saņemot modernus medikamentus un izmeklējumus profesionāļu uzraudzībā.
Klīniskos pētījumus Latvijā uzrauga Zāļu valsts aģentūra un Zāļu klīniskās izpētes Ētikas komiteja.


« Atpakaļ