Gremošanas slimību centrs
+371 66901212

Cienījamie pacienti!
Aicinām pieteikties uz izmeklējumiem vai konsultācijām Gremošanas slimību centrā “GASTRO”:

  • elektroniski (ērtākais veids, kā pieteikties jebkurā sev vēlamā laikā);
  •  zvanot uz mūsu pieraksta tālruni (darba dienās no plkst. 8:00 – 17:00), bet lūdzam būt pacietīgiem, ja būs jāuzgaida. Mēs strādājam, lai gaidīšanas laiku samazinātu.

Informācija par sagatavošanos kolonoskopijai: LV  RU  ENG

Lai mazinātu laiku, kas jāpavada GASTRO reģistratūrā pirms procedūrām, lūdzam visiem pacientiem, kuriem tas ir iespējams, aizpildīt pacientu anketu jau pirms došanās uz GASTRO un aizpildīto anketu ierodoties iesniegt reģistratūrā.
Pacienta anketa aizpildāma pirms izmeklējuma: LV  RU  EN

Atteikties no izmeklējuma vai konsultācijas šeit  ->    (atteikt@gastrocentrs.lv)


 

Pie lasītājiem nonāk GASTRO e-avīzes 2. numurs (01.06.2021.)

Gremošanas slimību centrs GASTRO sagatavojis ik ceturkšņa e-avīzes kārtējo numuru. Tajā, kā ierasts, var lasīt par gastroenteroloģijas aktualitātēm un jaunumiem Gremošanas slimību centra GASTRO piedāvātajos pakalpojumos.
2. numurā lasiet GASTRO valdes priekšsēdētāja Dr. Ivara Tolmaņa viedokli par sadarbību mūsdienu medicīnā, jaunumiem GASTRO pacientiem e-pieteikšanās sistēmā, Dr. Ilzes Kikustes pārskatu par modernajām endoskopijas izmeklējumu metodēm, Dr. Ievas Tolmanes padomus, kā ar jogas palīdzību cīnīties pret vēdera uzpūšanos, kā arī GASTRO galvenās māsas Māras Bārenes komentāru par Starptautisko māsu dienu un māsu nozīmi pacientu aprūpē gastroenteroloģijas nozarē.
Gremošanas slimību centrs GASTRO aicina visus kolēģus un sadarbības partnerus iesaistīties GASTRO e-avīzes nākamā numura tapšanā: iesakot tēmas, kuras būtu svarīgas mūsu kopīgajā sadarbībā, iniciējot diskusijas un uzdodot jautājumus, uz kuriem e-avīzē centīsies atbildēt mūsu speciālisti.

Lasīt šeit ->

 


Patīkamu lasīšanu!


« Atpakaļ