Gremošanas slimību centrs
+371 66901212

Cienījamie pacienti!
Aicinām pieteikties uz izmeklējumiem vai konsultācijām Gremošanas slimību centrā “GASTRO”:

  • elektroniski (ērtākais veids, kā pieteikties jebkurā sev vēlamā laikā);
  •  zvanot uz mūsu pieraksta tālruni (darba dienās no plkst. 8:00 – 17:00), bet lūdzam būt pacietīgiem, ja būs jāuzgaida. Mēs strādājam, lai gaidīšanas laiku samazinātu.

Informācija par sagatavošanos kolonoskopijai: LV  RU  ENG

Lai mazinātu laiku, kas jāpavada GASTRO reģistratūrā pirms procedūrām, lūdzam visiem pacientiem, kuriem tas ir iespējams, aizpildīt pacientu anketu jau pirms došanās uz GASTRO un aizpildīto anketu ierodoties iesniegt reģistratūrā.
Pacienta anketa aizpildāma pirms izmeklējuma: LV  RU  EN

Atteikties no izmeklējuma vai konsultācijas šeit  ->    (atteikt@gastrocentrs.lv)


 

GASTRO piedāvā saņemt izmeklējumu rezultātus "Datamed" sistēmā

Kopš 2021. gada maija visi Gremošanas slimību centra GASTRO pacienti konsultāciju un izmeklējumu slēdzienus var saņemt elektroniski, izmantojot "Datamed" sistēmu. Līdz šim šos dokumentus pacienti varēja saņemt, personīgi ierodoties GASTRO un saņemot tos papīra formātā. Jaunais pakalpojums ļaus drošāk, ērtāk un jebkurā diennakts laikā piekļūt slēdzieniem gan pašiem pacientiem, gan viņu ģimenes ārstiem. GASTRO šo iespēju saviem pacientiem piedāvā bez maksas. GASTRO apmaksā arī iespēju pacientam savus konsultāciju vai izmeklējumu slēdzienus apskatīt pastāvīgi – ilgstošā laika periodā (nevis vienu mēnesi pēc ievietošanas kā standarta gadījumā).

Gadījumos, kad pacientiem endoskopijas laikā netiek ņemti paraugi histoloģijas analīzēm, endoskopijas slēdziens tiek publicēts 2-3 darba dienu laikā pēc izmeklējuma vai konsultācijas, savukārt gadījumos, kad pacientiem endoskopijas laikā netiek ņemti paraugi histoloģijas analīzēm, endoskopijas slēdziens tiek publicēts tikai pēc histoloģijas slēdziena saņemšanas no Akadēmiskās histoloģijas laboratorijas (vidēji 10-14 darba dienas pēc izmeklējuma). "Datamed" sistēmā ir pieejams gan GASTRO slēdziens, gan Akadēmiskās histoloģiskās laboratorijas histoloģijas slēdziens, kas interpretējams tikai kopā ar endoskopijas slēdzienu.

Brīdī, kad izmeklējumu vai konsultāciju slēdziens tiek ievietos "Datamed" sistēmā, pacients saņems e-pasta vēstuli par izmeklējumu rezultātu pieejamību. Piekļūt slēdzienam varēs divējādi: autorizējoties "Datamed" mājaslapā ar savu internetbanku, vai arī spiežot uz unikālu linku, kas tiks nosūtīts e-pastā. Izmantojot nosūtīto linku, būs jāievada mobilā tālruņa numurs un kods, ko īsziņas veidā nosūtīs sistēma pēc pacienta pieprasījuma.

Jaunais pakalpojums ļaus pacientam un viņa ārstējošajam ārstam ērti piekļūt izmeklējumu un konsultāciju slēdzieniem, nebūs atkārtoti jāmēro ceļš uz GASTRO, lai saņemtu sagatavotos izmeklējuma vai konsultācijas rezultātus papīra formātā.


« Atpakaļ