Gremošanas slimību centrs
+371 66901212

Cienījamie pacienti!
Aicinām pieteikties uz izmeklējumiem vai konsultācijām Gremošanas slimību centrā “GASTRO”:

  • elektroniski (ērtākais veids, kā pieteikties jebkurā sev vēlamā laikā);
  •  zvanot uz mūsu pieraksta tālruni (darba dienās no plkst. 8:00 – 17:00), bet lūdzam būt pacietīgiem, ja būs jāuzgaida. Mēs strādājam, lai gaidīšanas laiku samazinātu.

Informācija par sagatavošanos kolonoskopijai: LV  RU  ENG

Lai mazinātu laiku, kas jāpavada GASTRO reģistratūrā pirms procedūrām, lūdzam visiem pacientiem, kuriem tas ir iespējams, aizpildīt pacientu anketu jau pirms došanās uz GASTRO un aizpildīto anketu ierodoties iesniegt reģistratūrā.
Pacienta anketa aizpildāma pirms izmeklējuma: LV  RU  EN

Atteikties no izmeklējuma vai konsultācijas šeit  ->    (atteikt@gastrocentrs.lv)


 

Izmeklējumiem un konsultācijām var pieteikties ar pašapkalpošanās e-pierakstu – tagad vēl ērtāk

Jau esam informējuši, ka Gremošanas slimību centrs GASTRO, turpinot uzlabot sniegto pakalpojumu kvalitāti un pieejamību, ar 10. maiju piedāvā pacientiem ērtāku pierakstīšanos uz izmeklējumiem un konsultācijām, izmantojot pašapkalpošanās e-pierakstu.

Pašapkalpošanās e-pieraksts ir iespēja pašam pierakstīties izmeklējumiem un konsultācijām sev vēlamā laikā. Pakalpojums ir pieejams, tikai reģistrējoties. Pacientiem, pierakstoties uz izmeklējumiem un konsultācijām, jāveic pilnīga vai daļēja priekšapmaksa, ko līdz šim bija iespējams veikt, tikai izmantojot "Mobilly" aplikāciju. Kopš 9.jūnija apmaksu ir iespējams veikt, izmantojot internetbanku un maksājumu kartes, kas būtiski atvieglos pieteikšanās procesu.

Pacientiem ar veselības apdrošināšanas polisēm par pakalpojumu nepieciešams norēķināties no personīgajiem līdzekļiem, pēc izmeklējuma vai konsultācijas saņemšanas iesniedzot atmaksas pieprasījumu apdrošināšanas kompānijai.

Ņemot vērā ilgtermiņa rindu uz valsts apmaksātajiem endoskopiju izmeklējumiem, pagaidām šis pieraksta veids ir pieejams visiem maksas pacientiem, kā arī pacientiem, kuri piesakās uz valsts (NVD) apmaksātiem elptestiem.

Pacientiem, kuri nevēlas vai kuriem nav iespējams izmantot pašapkalpošanās e-pierakstu, aicinām aizpildīt pieteikuma anketu mūsu mājaslapā: tā ir iespēja atbildēt uz dažiem vienkāršiem jautājumiem un nosūtīt pieteikuma anketu GASTRO. Mūsu speciālisti divu darba dienu laikā sazinās ar pacientu, lai saskaņotu iespējamo izmeklējuma vai konsultācijas laiku, un pierakstīs pacientu uz vizīti GASTRO. Pakalpojums pieejams gan uz valsts (NVD) apmaksātiem izmeklējumiem, gan uz maksas izmeklējumiem un konsultācijām.

Tāpat ir iespējams sazināties ar GASTRO, zvanot pa tālruni 66901212.

Atgādinām, ka 2021. gada sākumā GASTRO ir uzsācis projektu ar mērķi nodrošināt mūsu pacientiem ērtu un mūsdienīgu saziņu ar GASTRO, gan lai pierakstītos uz izmeklējumiem un konsultācijām, gan lai noskaidrotu neskaidrus jautājumus. Projekta ietvaros 2021. gada laikā plānots attīstīt un pilnveidot citus saziņas kanālus ar pacientiem (ērta pieteikšanās mājaslapā, iespēja pieteikties pašapkalpošanās e-pieraksta sistēmā, saziņa e-pasta un SMS formā u.c.), modernizēt zvanu centra darbu, gan izveidojot zvanu tēmas izvēli (IVR), gan plašāk izmantojot automātiskos balss ierakstus, kā arī attīstot mūsdienās populārā "čatbota" funkciju mājas lapā.


« Atpakaļ