Gremošanas slimību centrs
+371 66901212

Cienījamie pacienti!
Aicinām pieteikties uz izmeklējumiem vai konsultācijām Gremošanas slimību centrā “GASTRO”:

  • elektroniski (ērtākais veids, kā pieteikties jebkurā sev vēlamā laikā);
  •  zvanot uz mūsu pieraksta tālruni (darba dienās no plkst. 8:00 – 17:00), bet lūdzam būt pacietīgiem, ja būs jāuzgaida. Mēs strādājam, lai gaidīšanas laiku samazinātu.

Informācija par sagatavošanos kolonoskopijai: LV  RU  ENG

Lai mazinātu laiku, kas jāpavada GASTRO reģistratūrā pirms procedūrām, lūdzam visiem pacientiem, kuriem tas ir iespējams, aizpildīt pacientu anketu jau pirms došanās uz GASTRO un aizpildīto anketu ierodoties iesniegt reģistratūrā.
Pacienta anketa aizpildāma pirms izmeklējuma: LV  RU  EN

Atteikties no izmeklējuma vai konsultācijas šeit  ->    (atteikt@gastrocentrs.lv)


 

Infografika - 3 ceļi kā pieteikties GASTRO

2021. gada sākumā GASTRO ir uzsācis projektu ar mērķi nodrošināt mūsu pacientiem ērtu un mūsdienīgu saziņu ar GASTRO, gan lai pierakstītos uz izmeklējumiem un konsultācijām, gan lai noskaidrotu neskaidrus jautājumus.

Projekta ietvaros ir plānots attīstīt un pilnveidot citus saziņas kanālus ar pacientiem (ērta pieteikšanās mājaslapā, iespēja pieteikties pašapkalpošanās e-pieraksta sistēmā, saziņa e-pasta un SMS formā u.c.), modernizēt zvanu centra darbu, gan izveidojot zvanu tēmas izvēli (IVR), gan plašāk izmantojot automātiskos balss ierakstus, kā arī attīstot mūsdienās populārā "čatbota" funkciju mājas lapā.

Lūdzam iepazītes ar izveidoto infografiku "Kā pieteikties konsultācijām un izmeklējumiem GASTRO e-pieteikšanās sistēmā un pa tālruni?"


« Atpakaļ