Gremošanas slimību centrs
+371 66901212

Cienījamie pacienti!
Aicinām pieteikties uz izmeklējumiem vai konsultācijām Gremošanas slimību centrā “GASTRO”:

  • elektroniski (ērtākais veids, kā pieteikties jebkurā sev vēlamā laikā);
  •  zvanot uz mūsu pieraksta tālruni (darba dienās no plkst. 8:00 – 17:00), bet lūdzam būt pacietīgiem, ja būs jāuzgaida. Mēs strādājam, lai gaidīšanas laiku samazinātu.

Informācija par sagatavošanos kolonoskopijai: LV  RU  ENG

Lai mazinātu laiku, kas jāpavada GASTRO reģistratūrā pirms procedūrām, lūdzam visiem pacientiem, kuriem tas ir iespējams, aizpildīt pacientu anketu jau pirms došanās uz GASTRO un aizpildīto anketu ierodoties iesniegt reģistratūrā.
Pacienta anketa aizpildāma pirms izmeklējuma: LV  RU  EN

Atteikties no izmeklējuma vai konsultācijas šeit  ->    (atteikt@gastrocentrs.lv)


 

GASTRO ārsti papildina zināšanas un prasmes agrīnu gremošanas sistēmas audzēju endoskopiskās operācijās (14.09.2021.)

Pagājušajā nedēļā GASTRO valdes priekšsēdētājs ārsts Ivars Tolmanis piedalījās apmācību kursā Vācijā, kur papildināja teorētiskās zināšanas un praktiskās iemaņas gremošanas sistēmas agrīnu audzēju endoskopisku operāciju veikšanā. Jaunās apgūtās metodes būtība ir iespēja izgriezt kuņģa vai zarnas agrīnu audzēju minimāli invazīvā ceļā, izmantojot endoskopu. Mācības notika speciāli izveidotā laboratorijā, kur izveidoti reālajai ārsta darba videi tuvi apstākļi. Dr. Tolmanim ekspertu uzraudzībā bija iespēja veikt vairākas šādas operācijas laboratorijas apstākļos. Iegūtās prasmes un iemaņas paplašinās GASTRO iespējas palīdzēt pacientiem tajās agrīnu audzēju stadijās, kur tradicionālās endoskopiskās operācijas līdz šim veikt nebija iespējams.


« Atpakaļ