Gremošanas slimību centrs
+371 66901212

Cienījamie pacienti!
Aicinām pieteikties uz izmeklējumiem vai konsultācijām Gremošanas slimību centrā “GASTRO”:

  • elektroniski (ērtākais veids, kā pieteikties jebkurā sev vēlamā laikā);
  •  zvanot uz mūsu pieraksta tālruni (darba dienās no plkst. 8:00 – 17:00), bet lūdzam būt pacietīgiem, ja būs jāuzgaida. Mēs strādājam, lai gaidīšanas laiku samazinātu.

Informācija par sagatavošanos kolonoskopijai: LV  RU  ENG

Lai mazinātu laiku, kas jāpavada GASTRO reģistratūrā pirms procedūrām, lūdzam visiem pacientiem, kuriem tas ir iespējams, aizpildīt pacientu anketu jau pirms došanās uz GASTRO un aizpildīto anketu ierodoties iesniegt reģistratūrā.
Pacienta anketa aizpildāma pirms izmeklējuma: LV  RU  EN

Atteikties no izmeklējuma vai konsultācijas šeit  ->    (atteikt@gastrocentrs.lv)


 

Klajā nācis jau trešais Gremošanas slimību centra GASTRO e-avīzes numurs (27.09.2021)

Pie lasītājiem nonācis jau trešais Gremošanas slimību centra GASTRO veidotais e-avīzes numurs. Reizi trijos mēnešos iznākošais elektroniskais laikraksts, kā vienmēr, pievēršas gastroenteroloģijas jaunumiem, e-avīzē stāstām par aktualitātēm sadarbībā starp gastroenteroloģijas speciālistiem un ģimenes ārstiem, svarīgāko nozarē un GASTRO jaunumiem pacientu apkalpošanā. Jāpiebilst, ka šajā numurā publicēti vairāki raksti, kuru tēmas ieteikuši GASTRO e-avīzes lasītāji – mūsu sadarbības partneri, ģimenes ārsti un medicīnas speciālisti. Arī turpmāk būsim pateicīgi, ja aktīvi iesaistīsieties GASTRO e-avīzes veidošanā: jo tieši jūsu ieteikumi palīdzējuši atlasīt tās tēmas, par kurām runāt un diskutēt plašāk, arī šī numura galvenais vadmotīvs ir tieši sadarbība. Sadarbība starp speciālistiem un ģimenes ārstiem, mediķiem un pacientiem, starpdisciplināra sadarbība starp medicīnas nozarēm. Veiksmīgu lasīšanu! Un uz tikšanos nākamajā GASTRO e-avīzes numurā!

Lasit e-avīzi -> šeit


« Atpakaļ