Gremošanas slimību centrs
+371 66901212

Cienījamie pacienti!
Aicinām pieteikties uz izmeklējumiem vai konsultācijām Gremošanas slimību centrā “GASTRO”:

  • elektroniski (ērtākais veids, kā pieteikties jebkurā sev vēlamā laikā);
  •  zvanot uz mūsu pieraksta tālruni (darba dienās no plkst. 8:00 – 17:00), bet lūdzam būt pacietīgiem, ja būs jāuzgaida. Mēs strādājam, lai gaidīšanas laiku samazinātu.

Informācija par sagatavošanos kolonoskopijai: LV  RU  ENG

Lai mazinātu laiku, kas jāpavada GASTRO reģistratūrā pirms procedūrām, lūdzam visiem pacientiem, kuriem tas ir iespējams, aizpildīt pacientu anketu jau pirms došanās uz GASTRO un aizpildīto anketu ierodoties iesniegt reģistratūrā.
Pacienta anketa aizpildāma pirms izmeklējuma: LV  RU  EN

Atteikties no izmeklējuma vai konsultācijas šeit  ->    (atteikt@gastrocentrs.lv)


 

2. oktobris – ceturtā Starptautiskā kuņģa diena (03.10.2021.)

Šogad šī diena veltīta helikobaktērijas kuņģa slimību problemātikai. Kopš 2018. gada vairāk nekā 200 eksperti no 43 valstīm aktīvi strādā, lai veicinātu sabiedrības izpratni un iespējas laicīgi identificēt kuņģa slimības. Šogad Starptautiskā kuņģa diena bija vēl īpašāka, jo tā ievada gastroenteroloģijas nozares lielāko gada notikumu - Apvietoto Eiropas gastroenteroloģijas nedēļu. Šogad konference notiks attālināti, tādējādi paplašinot iespējas pievienoties dalībniekiem no visas pasaules! Šogad konferencē profesionāļi runās gan par gastroenteroloģijas nozares pārvaldību, gan slimību diagnostiku un ārstniecību. Vairāk meklē Apvienotās Eiropas gastroenteroloģijas nedēļas mājaslapā https://ueg.eu/.


« Atpakaļ