Gremošanas slimību centrs
+371 66901212

Cienījamie pacienti!
Aicinām pieteikties uz izmeklējumiem vai konsultācijām Gremošanas slimību centrā “GASTRO”:

  • elektroniski (ērtākais veids, kā pieteikties jebkurā sev vēlamā laikā);
  •  zvanot uz mūsu pieraksta tālruni (darba dienās no plkst. 8:00 – 17:00), bet lūdzam būt pacietīgiem, ja būs jāuzgaida. Mēs strādājam, lai gaidīšanas laiku samazinātu.

Informācija par sagatavošanos kolonoskopijai: LV  RU  ENG

Lai mazinātu laiku, kas jāpavada GASTRO reģistratūrā pirms procedūrām, lūdzam visiem pacientiem, kuriem tas ir iespējams, aizpildīt pacientu anketu jau pirms došanās uz GASTRO un aizpildīto anketu ierodoties iesniegt reģistratūrā.
Pacienta anketa aizpildāma pirms izmeklējuma: LV  RU  EN

Atteikties no izmeklējuma vai konsultācijas šeit  ->    (atteikt@gastrocentrs.lv)


 

Lūdzu, pievērsiet uzmanību! (18.10.2021.)

11. oktobrī mainās pakalpojumu sniegšanas kārtība
Gremošanas slimību centrā GASTRO

GASTRO informē:

  • nevakcinētajiem pacientiem ar ģimenes ārsta vai ārsta speciālista norīkojumu Covid-19 testu apmaksā valsts;
  • GASTRO aicina nevakcinētajiem laikus pieteikties uz testu.

11. oktobrī stājās spēkā Latvijas Ministru kabineta apstiprinātās izmaiņas kārtībā, kas nosaka pacientu apkalpošanu medicīnas iestādēs saistībā ar Covid-19 ierobežošanu. Valdības apstiprinātās izmaiņas paredz, ka no 11. oktobra pacientiem, dodoties uz izmeklējumiem, konsultācijām vai ārstēšanu medicīnas iestādē (tostarp – arī Gremošanas slimību centrā GASTRO), būs jāuzrāda sadarbspējīgs Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts. Savukārt nevakcinētajiem pacientiem pirms izmeklējuma vai vizītes klīnikā jāuzrāda derīgs un negatīvs Covid-19 tests, kas veikts atbilstoši SPKC algoritmam ne vēlāk kā 48 stundas pirms izmeklējuma.
Gremošanas slimību centrs GASTRO uzsver: lūdzam pacientus vakcinēties pret Covid-19 un veikt visas nepieciešamās darbības, lai pasargātu sevi un citus. Ja kāda iemesla dēļ nav iespējams vakcinēties, GASTRO brīdina: šobrīd uz Covid-19 testu veikšanu veidojas rindas, tāpēc nevakcinētos pacientus aicinām laikus pieteikties uz testu veikšanu. Vienlaikus informējam, ka no 11. oktobra valsts apmaksā testus pacientiem, kurus uz izmeklējumiem nosūta ārsts, respektīvi, ar ārsta norīkojumu testi tiek veikti par valsts līdzekļiem.
No 11. oktobra pirms procedūrām pacientiem nepieciešams:

  • uzrādīt sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu;
  • negatīvu Covid-19 testu, kas veikts ne vēlāk kā 48 stundas pirms izmeklējuma.

Gremošanas slimību centrs GASTRO uzsver, ka klīnikā tiek nodrošināta epidemioloģiski droša pakalpojumu sniegšanas vide pacientiem, tiek veikti visi nepieciešamie drošības pasākumi, lai vizīte klīnikā GASTRO būtu droša un komfortabla visiem mūsu klientiem un pacientiem. Arī GASTRO ārstniecības personāls 100% apmērā ir vakcinējies pret Covid-19. GASTRO mediķi aicina arī pacientus būt atbildīgiem vispirms jau pret savu veselību un vakcinēties. Taču GASTRO turpina sniegt pakalpojumus visiem mūsu klientiem, ievērojot visus nepieciešamos un valdības lēmumā noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus, tostarp – nepieciešamību pacientam uzrādīt negatīvu Covid-19 testu, kas veikts ne vēlāk kā 48 stundas pirms izmeklējuma.

GASTRO ārstniecības personāls 100% vakcinēts pret Covid-19

Gremošanas slimību centrs GASTRO atgādina, ka pieteikties pakalpojumiem var attālināti, izmantojot tiešsaistes pieteikšanās iespēju mūsu mājaslapā gastrocentrs.lv vai telefoniski pa tālruni 66901212. Ņemot vērā Covid-19 izplatības palielināšanos, GASTRO atgādina: lūdzam pacientus precīzi ievērot noteikto izmeklējuma vai konsultācijas sniegšanas laiku. Tas nepieciešams, lai klīnikā neveidotos cilvēku nevajadzīga pulcēšanās un maksimāli izslēgtu jebkādu inficēšanās risku.


« Atpakaļ