Gremošanas slimību centrs
+371 66901212

Cienījamie pacienti!
Aicinām pieteikties uz izmeklējumiem vai konsultācijām Gremošanas slimību centrā “GASTRO”:

 • elektroniski (ērtākais veids, kā pieteikties jebkurā sev vēlamā laikā);
 •  zvanot uz mūsu pieraksta tālruni (darba dienās no plkst. 8:00 – 17:00), bet lūdzam būt pacietīgiem, ja būs jāuzgaida. Mēs strādājam, lai gaidīšanas laiku samazinātu.

Informācija par sagatavošanos kolonoskopijai: LV  RU  ENG

Lai mazinātu laiku, kas jāpavada GASTRO reģistratūrā pirms procedūrām, lūdzam visiem pacientiem, kuriem tas ir iespējams, aizpildīt pacientu anketu jau pirms došanās uz GASTRO un aizpildīto anketu ierodoties iesniegt reģistratūrā.
Pacienta anketa aizpildāma pirms izmeklējuma: LV  RU  EN

Atteikties no izmeklējuma vai konsultācijas šeit  ->    (atteikt@gastrocentrs.lv)


 

Kas būtu jāatceras pacientam, nākot uz endoskopisku gremošanas sistēmas izmeklējuma procedūru Gremošanas slimību centrā GASTRO? (20.10.2021.)

Godātie pacienti!
Gremošanas slimību centrs GASTRO nodrošina kvalitatīvu un pacientiem maksimāli komfortablu endoskopisko izmeklējumu veikšanu, taču tikpat svarīgi ir arī pašiem pacientiem sadarboties ar GASTRO personālu, lai iegūtu objektīvus un kvalitatīvus izmeklējumu rezultātus. Tāpēc mēs aicinām ievērot vairākus priekšnoteikumus, gatavojoties endoskopiskajiem izmeklējumiem!

 1. Pats galvenais – rūpēties par savu veselību katru dienu!
 2. Tā kā ir rudens un tuvojas ziemas periods, jāmēģina izvairīties no augšējo elpceļu saslimšanas. Lūdzam ņemt vērā: ar saaukstēšanās simptomiem izmeklēšanas procedūra Jums tiks atteikta.
 3. Ja jums ir nozīmēti noteikti regulāri lietojami medikamenti, tad turpiniet tos lietot arī procedūras dienas rītā (ja vien nav bijuši citi norādījumi no ārstējošā ārsta vai GASTRO centra personāla). Atcerieties: medikamentus, uzdzerot nelielu malku ūdens, vēlams iedzert 06:00 no rīta pirms procedūras.
 4. Lūdzu, nāciet uz jums nepieciešamo izmeklējumu TUKŠĀ DŪŠĀ! Nedrīkst ēst 6 stundas un dzert 2 stundas pirms endoskopiskās procedūras. Vēlreiz atgādinām – jums nozīmēto zāļu iedzeršanai pietiek ar malku ūdens!
 5. Jāatceras, ka nozīmētā endoskopisko izmeklējumu procedūra var tikt arī atteikta. Tas notiks šādos gadījumos:
  • ja bijusi akūta/plānveida operācija pēdējā mēneša laikā pirms nozīmētās procedūras;
  • ja bijis akūts kardiovaskulārs notikums (miokarda infarkts, insults) vai akūta/plānveida sirds asinsvadu caurteces atjaunošanas procedūra (stenta ievietošana, šuntēšana) pēdējā pusgada laikā pirms nozīmētā endoskopiskā izmeklējuma.

Neskaidrību gadījumos lūdzam sazināties ar GASTRO Klientu apkalpošanas centru, rakstot uz info@gastrocentrs.lv vai zvanot 66901212.


« Atpakaļ