Gremošanas slimību centrs
+371 66901212

Cienījamie pacienti!
Aicinām pieteikties uz izmeklējumiem vai konsultācijām Gremošanas slimību centrā “GASTRO”:

  • elektroniski (ērtākais veids, kā pieteikties jebkurā sev vēlamā laikā);
  •  zvanot uz mūsu pieraksta tālruni (darba dienās no plkst. 8:00 – 17:00), bet lūdzam būt pacietīgiem, ja būs jāuzgaida. Mēs strādājam, lai gaidīšanas laiku samazinātu.

Informācija par sagatavošanos kolonoskopijai: LV  RU  ENG

Lai GASTRO pacientiem būtu iespēja savlaicīgi pirms izmeklējumiem iepazīties ar piekrišanas formām, kā arī lai mazinātu laiku, kas jāpavada GASTRO reģistratūrā pirms procedūrām, lūdzam visiem pacientiem, kuriem tas ir iespējams, iepazīties ar piekrišanas formām un pacienta anketu:  -> šeit.

Atteikties no izmeklējuma vai konsultācijas šeit  ->    (atteikt@gastrocentrs.lv)


 

GASTRO mediķi uzsāk plašu sadarbību ar Jēkabpils reģionālo slimnīcu

20. janvārī pirmās endoskopiskās izmeklēšanas Jēkabpils reģionālajā slimnīcā veica Gremošanas slimību centra GASTRO speciālisti. Sadarbība starp GASTRO speciālistiem un Jēkabpils reģionālo slimnīcu dod iespēju Jēkabpils pilsētas un Jēkabpils reģiona iedzīvotājiem saņemt gastroenteroloģijas jomas pakalpojumus iespējami tuvāk savai dzīvesvietai, vienlaicīgi nodrošinot GASTRO pierasto izmeklējumu un ārstu konsultāciju kvalitāti un augsto tehnoloģisko līmeni.
“Mēs esam gandarīti, ka GASTRO speciālistu darbs un darba kvalitāte tiek novērtēta,” uzsver Gremošanas slimību centra GASTRO valdes priekšsēdētājs dr. Ivars Tolmanis, komentējot GASTRO speciālistu piesaisti darbam Jēkabpils reģionālajā slimnīcā. “Mēs kā savu misiju vienmēr esam uztvēruši ne tikai palīdzības sniegšanu konkrētam pacientam, bet arī visas veselības aizsardzības sistēmas kvalitātes un pieejamības uzlabošanu Latvijā kopumā. Mūsu speciālistu sadarbība ar Jēkabpils reģionālo slimnīcu ir solis šajā virzienā,” uzskata dr. Ivars Tolmanis.
Janvāra sākumā SIA “Jēkabpils reģionālā slimnīca” un Gremošanas slimību centrs GASTRO parakstīja sadarbības līgumu, kas paredz kopīgiem spēkiem un līdzekļiem, apvienojot resursus, nodrošināt SIA “Jēkabpils reģionālā slimnīca” pacientiem gastroenteroloģijas pakalpojumus, tajā skaitā – gastrointestinālo endoskopiju ambulatorajiem, dienas stacionāra un stacionāra pacientiem, funkcionālos izmeklējumus, kā arī nodrošinot ārstu–gastroenterologu konsultācijas, tādējādi nodrošinot reģiona iedzīvotājiem pieejamāku un kvalitatīvāku pakalpojumu.
Kā uzsver Jēkabpils reģionālā slimnīca, gastroenteroloģijas pakalpojumi Jēkabpils reģionālajā slimnīcā tiek nodrošināti pilnībā atjaunotās, plašās, darbiniekiem un pacientiem ērtās telpās. Telpas atjaunotas par Latvijas Atveseļošanas un noturības mehānisma plāna īstenošanas ietvaros saņemto finansējumu vairāk nekā 100 tūkstošu eiro apmērā. Atveseļošanas fonds ir jauna budžeta programma, kas izveidota kā koordinēta Eiropas Savienības reakcija Covid-19 krīzei.
“Domāju, ka GASTRO mediķu sadarbība ar Jēkabpils reģionālo slimnīcu ir labs piemērs, kā vajadzētu attīstīt medicīnas un veselības aizsardzības pakalpojumus arī turpmāk,” norāda GASTRO valdes priekšsēdētājs, “tāpēc, esmu pārliecināts, šis ir tikai pirmais solis GASTRO tālākajā attīstībā un plānos nodrošināt kvalitatīvus gastroenteroloģijas pakalpojumus reģionos,” ir pārliecināts dr. Ivars Tolmanis.
Pieteikties izmeklējumiem un ambulatorajām konsultācijām pie Gremošanas slimību centra GASTRO speciālistiem Jēkabpils reģionālajā slimnīcā var – rakstot e-pastu uz pieraksts@jrslimnica.lv vai zvanot pa tālruni 62203333.
“Mēs esam pateicīgi Jēkabpils reģionālās slimnīcas vadībai un kolēģiem Jēkabpilī par tiešām konstruktīvo sadarbību, lai nodrošinātu jēkabpiliešiem un reģiona iedzīvotājiem kvalitatīvus izmeklējumus, diagnostiku un konsultācijas,” par uzsākto sadarbību ar Jēkabpils reģionālo slimnīcu saka Gremošanas slimību centra GASTRO valdes priekšsēdētājs dr. Ivars Tolmanis.Attēlā: Gremošanas slimību centra GASTRO speciālisti galvenās māsas vietniece Evita Bļodniece (no kreisās), valdes priekšsēdētājs, ārsts gastroenterologs Ivars Tomanis, medicīnas māsa Daina Ņukša, ārsts anesteziologs Jānis Zaķis un galvenā māsa Karolīne Pedčenko, uzsākot sadarbību ar Jēkabpils reģionālo slimnīcu.
 


« Atpakaļ