Gremošanas slimību centrs
+371 66901212

Cienījamie pacienti!
Aicinām pieteikties uz izmeklējumiem vai konsultācijām Gremošanas slimību centrā “GASTRO”:

  • elektroniski (ērtākais veids, kā pieteikties jebkurā sev vēlamā laikā);
  •  zvanot uz mūsu pieraksta tālruni (darba dienās no plkst. 8:00 – 17:00), bet lūdzam būt pacietīgiem, ja būs jāuzgaida. Mēs strādājam, lai gaidīšanas laiku samazinātu.

Informācija par sagatavošanos kolonoskopijai: LV  RU  ENG

Lai GASTRO pacientiem būtu iespēja savlaicīgi pirms izmeklējumiem iepazīties ar piekrišanas formām, kā arī lai mazinātu laiku, kas jāpavada GASTRO reģistratūrā pirms procedūrām, lūdzam visiem pacientiem, kuriem tas ir iespējams, iepazīties ar piekrišanas formām un pacienta anketu:  -> šeit.

Atteikties no izmeklējuma vai konsultācijas šeit  ->    (atteikt@gastrocentrs.lv)


 

Esam kopā ar Ukrainu (28.02.22.)

Šobrīd mēs visi savās domās un rīcībā esam kopā ar Ukrainu, jo Ukraina un ukraiņi tagad cīnās arī par mums, par Eiropu, cīnās pret iebrucējiem par savu un mūsu brīvību. Tāpat kā visi labas gribas ļaudis Latvijā, arī GASTRO kolektīvs savu iespēju robežās sniedz savu atbalstu Ukrainai un tās tautai. Paldies visiem kolēģiem, kuri individuāli iesaistījušies atbalsta sniegšanā! Paldies visiem kolēģiem, kuri šodien uz GASTRO atnesa segas, pledus, siltās drēbes, ilgi uzglabājamu pārtiku un citus ziedojumus! Ziedojumus tālāk nogādās mūsu šoferītis Aldis Tripāns.
Paldies arī biedrībai “Nākotnes Salaspils” par atbalstu ziedojumu sašķirošanā un nodošanā tālākam ceļam uz Ukrainu!
GASTRO tic un cer, ka kopīgiem spēkiem mēs varam cīnīties pret naidu, ļaunumu un agresiju! Par Ukrainu! Par mieru!
Slava Ukrainai!


« Atpakaļ