Gremošanas slimību centrs
+371 66901212

Cienījamie pacienti!
Aicinām pieteikties uz izmeklējumiem vai konsultācijām Gremošanas slimību centrā “GASTRO”:

  • elektroniski (ērtākais veids, kā pieteikties jebkurā sev vēlamā laikā);
  •  zvanot uz mūsu pieraksta tālruni (darba dienās no plkst. 8:00 – 17:00), bet lūdzam būt pacietīgiem, ja būs jāuzgaida. Mēs strādājam, lai gaidīšanas laiku samazinātu.

Informācija par sagatavošanos kolonoskopijai: LV  RU  ENG

Lai GASTRO pacientiem būtu iespēja savlaicīgi pirms izmeklējumiem iepazīties ar piekrišanas formām, kā arī lai mazinātu laiku, kas jāpavada GASTRO reģistratūrā pirms procedūrām, lūdzam visiem pacientiem, kuriem tas ir iespējams, iepazīties ar piekrišanas formām un pacienta anketu:  -> šeit.

Atteikties no izmeklējuma vai konsultācijas šeit  ->    (atteikt@gastrocentrs.lv)


 

GASTRO komandai pievienojas RSU studiju programmu Uzturs un Uzturzinātne direktore, ārste - dietoloģe Lolita Neimane (01.03.22.)

Šī gada 16. martā Gremošanas slimību centrā GASTRO konsultācijas GASTRO pacientiem uzsāks Latvijā pazīstamā dietoloģe Lolita Neimane. “Pacientiem ar dažādām gremošanas slimībām ļoti nozīmīga ir atbilstoša uztura terapija, pareiza un racionāla pārtikas produktu izvēle, aktīva līdzdarbošanās ar speciālistiem,” uzsver Lolita Neimane. “Tas var gan samazināt medikamentu lietošanu slimību ārstēšanā, gan arī nodrošināt labas veselības saglabāšanu ilgtermiņā ar pareiza uztura palīdzību jau profilaktiski rūpējoties par sevi un savu veselību, īpaši svarīgi ir saprast dažādu slimību gadījumā ne tikai to, kādi produkti vai produktu grupas būtu nevēlami, bet zināt, kuri produkti būtu visvēlamākie” ir pārliecināta dr.Neimane.
Pieteikties konsultācijām pie dietoloģes Lolitas Neimanes var GASTRO elektroniskā pieraksta sistēmā mājaslapā gastrocentrs.lv vai zvanot uz GASTRO reģistratūru pa tālruni 66901212 (no pulksten 8:00 līdz 18:00).
“Gremošanas slimību centrs GASTRO pastāvīgi papildina savu pakalpojumu un konsultāciju klāstu, lai nodrošinātu pacientiem maksimāli plašas diagnostikas, ārstēšanas un konsultācijas iespējas,” norāda GASTRO valdes priekšsēdētājs dr. Ivars Tolmanis, “tāpēc esam gandarīti, ka varam piedāvāt tik profesionālas dietoloģes kā Lolita Neimane konsultācijas,” saka GASTRO vadītājs.


« Atpakaļ