Gremošanas slimību centrs
+371 66901212

Cienījamie pacienti!
Aicinām pieteikties uz izmeklējumiem vai konsultācijām Gremošanas slimību centrā “GASTRO”:

  • elektroniski (ērtākais veids, kā pieteikties jebkurā sev vēlamā laikā);
  •  zvanot uz mūsu pieraksta tālruni (darba dienās no plkst. 8:00 – 17:00), bet lūdzam būt pacietīgiem, ja būs jāuzgaida. Mēs strādājam, lai gaidīšanas laiku samazinātu.

Informācija par sagatavošanos kolonoskopijai: LV  RU  ENG

Lai GASTRO pacientiem būtu iespēja savlaicīgi pirms izmeklējumiem iepazīties ar piekrišanas formām, kā arī lai mazinātu laiku, kas jāpavada GASTRO reģistratūrā pirms procedūrām, lūdzam visiem pacientiem, kuriem tas ir iespējams, iepazīties ar piekrišanas formām un pacienta anketu:  -> šeit.

Atteikties no izmeklējuma vai konsultācijas šeit  ->    (atteikt@gastrocentrs.lv)


 

Maijs: Gremošanas sistēmas veselības mēnesis (01.05.2022)

Jau tradicionāli 29. maijā tiek atzīmēta Pasaules gremošanas sistēmas veselības diena, kuras laikā tiek pievērsta pastiprināta uzmanība gremošanas sistēmas veselības uzlabošanai. Lai veicinātu iedzīvotāju izpratni par gastroenteroloģiskajām saslimšanām, bet jo īpaši – par kolorektālā vēža problemātiku, Eiropas Gastroenteroloģijas savienība (UEG) ir izsludinājusi maiju par Gremošanas sistēmas veselības mēnesi. Arī Gremošanas slimību centrs GASTRO ir iesaistījies UEG rosinātajos Gremošanas sistēmas veselības mēneša pasākumos un piedāvās gan saviem pacientiem, gan kolēģiem mediķiem, gan sabiedrībai plašus skaidrojumus par to, kā rūpēties par sava vēdera veselību.
Statistika liecina, ka gremošanas sistēmas veselības problēmas ir vienas no biežāk sastopamajām un problemātiskākajām, ierindojoties otrajā vietā aiz kardiovaskulārajām saslimšanām. Tāpēc skaidrojošs darbs un profilaktiski pasākumi ir pirmais solis, lai Latvijas iedzīvotāji saprastu situācijas nopietnību, vairāk pievērstu uzmanību veselībai un veselīgam dzīvesveidam, kas ir pamatu pamats arī gremošanas sistēmas veselības problēmu novēršanai.

Sekojiet informācijai GASTRO mājaslapā un sociālajos tīklos par Gremošanas sistēmas veselības mēneša aktivitātēm!

Cieņā,
Ansis Grantiņš
SIA "Gremošanas slimību centra "GASTRO""
administratīvais vadītājs


« Atpakaļ