Gremošanas slimību centrs
+371 66901212

Cienījamie pacienti!
Aicinām pieteikties uz izmeklējumiem vai konsultācijām Gremošanas slimību centrā “GASTRO”:

  • elektroniski (ērtākais veids, kā pieteikties jebkurā sev vēlamā laikā);
  •  zvanot uz mūsu pieraksta tālruni (darba dienās no plkst. 8:00 – 17:00), bet lūdzam būt pacietīgiem, ja būs jāuzgaida. Mēs strādājam, lai gaidīšanas laiku samazinātu.

Informācija par sagatavošanos kolonoskopijai: LV  RU  ENG

Lai GASTRO pacientiem būtu iespēja savlaicīgi pirms izmeklējumiem iepazīties ar piekrišanas formām, kā arī lai mazinātu laiku, kas jāpavada GASTRO reģistratūrā pirms procedūrām, lūdzam visiem pacientiem, kuriem tas ir iespējams, iepazīties ar piekrišanas formām un pacienta anketu:  -> šeit.

Atteikties no izmeklējuma vai konsultācijas šeit  ->    (atteikt@gastrocentrs.lv)


 

GASTRO kļūst par florbola kluba “Masters” ģenerālsponsoru (16.05.2022)

11. maijā Gremošanas slimību centrs GASTRO kļuvis par florbola kluba “Masters” ģenerālsponsoru. To paredz parakstītais līgums starp GASTRO un biedrību “Florbola attīstības aģentūra”.

Parakstot līgumu, GASTRO valdes priekšsēdētājs, dr. Ivars Tolmanis uzsvēra, ka GASTRO vienmēr bijis gan sociāli atbildīgs uzņēmums, gan kā medicīnas iestāde novērtē nepieciešamību veicināt veselīgu un sportisku dzīvesveidu, preventīvus pasākumus veselības uzlabošanā: “Nenoliedzami, mēs visi esam ieinteresēti veselīgā sabiedrībā, pasākumos, kas kopumā uzlabo mūsu iedzīvotāju dzīves kvalitāti,” norādīja dr. Ivars Tolmanis. “Tāpēc, labi apzinoties sportisko aktivitāšu, veselīga dzīvesveida un veselīga uztura lomu, esam nolēmuši iesaistīties florbola kluba “Masters” atbalstīšanā. Florbols ir ļoti demokrātisks sporta veids, ar to var nodarboties gan bērni, gan jaunieši, gan pieaugušie, un es ceru, ka šis atbalsts būs nozīmīgs solis, lai arvien vairāk cilvēku izvēlētos dzīvot veselīgi un piedalīties sportiskās aktivitātēs. Lai pastāvētu sporta klubi, kuri nodrošina šīs iespējas, ir vajadzīgi atbalstītāji, ir vajadzīgas finanses. Esmu pārliecināts, ka GASTRO piešķirtais finansējums ļaus florbola klubam attīstīties un piesaistīt arvien jaunus dalībniekus,” teica GASTRO valdes priekšsēdētājs.

Par parakstīto līgumu ir gandarīts arī biedrības “Florbola attīstības aģentūra” valdes priekšsēdētājs Andris Pīlups: “Es saku paldies GASTRO par atbalstu. Tas ir nozīmīgs jebkuram sporta klubam, jebkuram sporta veidam. Arī mums. Sporta veida un sporta kluba attīstībā ir svarīgi piesaistīt atbalstītājus. Bet jo īpaši labi, ja par tādiem kļūst medicīnas uzņēmumi. Kam gan citam, ja ne mediķiem, ir labi zināms, cik svarīgs ir sports, veselīgs dzīvesveids, aktīva darbošanās,” norādīja Andris Pīlups.

GASTRO sniegtais atbalsts ļaus florbola klubam “Masters” piedalīties vairākos Latvijas Florbola savienības rīkotajos pasākumos, arī Latvijas florbola Virslīgā. Savukārt “Masters” florbolisti bez sportisko rezultātu sasniegšanas un kluba jaunatnes sporta attīstīšanas ir apņēmušies piedalīties veselību veicinošos pasākumos, veselīga dzīvesveida un veselīga uztura popularizēšanā savu atbalstītāju un florbola fanu vidū. “Es domāju, ka šis abpusēji nozīmīgs pasākums, kas dos labumu ne tikai klubam, bet visai sabiedrībai kopumā,” ir pārliecināts GASTRO valdes priekšsēdētājs, dr. Ivars Tolmanis.


« Atpakaļ