Gremošanas slimību centrs
+371 66901212

Cienījamie pacienti!
Aicinām pieteikties uz izmeklējumiem vai konsultācijām Gremošanas slimību centrā “GASTRO”:

  • elektroniski (ērtākais veids, kā pieteikties jebkurā sev vēlamā laikā);
  •  zvanot uz mūsu pieraksta tālruni (darba dienās no plkst. 8:00 – 17:00), bet lūdzam būt pacietīgiem, ja būs jāuzgaida. Mēs strādājam, lai gaidīšanas laiku samazinātu.

Informācija par sagatavošanos kolonoskopijai: LV  RU  ENG

Lai GASTRO pacientiem būtu iespēja savlaicīgi pirms izmeklējumiem iepazīties ar piekrišanas formām, kā arī lai mazinātu laiku, kas jāpavada GASTRO reģistratūrā pirms procedūrām, lūdzam visiem pacientiem, kuriem tas ir iespējams, iepazīties ar piekrišanas formām un pacienta anketu:  -> šeit.

Atteikties no izmeklējuma vai konsultācijas šeit  ->    (atteikt@gastrocentrs.lv)


 

Ar 26. oktobri Gremošanas slimību centrā GASTRO konsultācijas sāks sniegt ārsts – proktologs Guntis Ancāns

Ar 26. oktobri Gremošanas slimību centrā GASTRO konsultācijas sāks sniegt ārsts – proktologs Guntis Ancāns, tādējādi papildinot gan GASTRO komandu, gan piedāvājot mūsu klientiem proktologa konsultācijas.
  Dr. Guntis Ancāns ir pieredzējis ķirurgs ar ilglaicīgu pieredzi Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas Abdominālo un mīksto audu ķirurģijas nodaļā. Dr. Ancāns specializējies proktoloģisko slimību diagnostikā un ārstēšanā, pēcoperācijas un staru terapijas izraisītās taisnās zarnas darbības traucējumu diagnostikā un ārstēšanā, resnās un taisnās zarnas neonkoloģisku un onkoloģisku slimību ārstēšanā, kā arī mīksto audu un ādas veidojumu izmeklēšanā un ķirurģiskā ārstēšanā. Mūsu jaunais kolēģis izglītību ieguvis Rīgas Stradiņa universitātes ķirurģijas rezidentūrā, LU Medicīnas fakultātē iegūstot otrā līmeņa profesionālo augstāko izglītību medicīnā, bet ķirurģiskās prasmes pilnveidojis Eiropas vadošajās klīnikās Francijā, Lielbritānijā un Itālijā.

“GASTRO komandā kolēģis dr. Ancāns ir nozīmīgs papildinājums – gan tādēļ, ka GASTRO spēs piedāvāt mūsu pacientiem proktologa konsultācijas, gan tādēļ, ka viņš ir augstākās raudzes profesionālis,” norāda GASTRO valdes priekšsēdētājs dr. Ivars Tolmanis. “GASTRO ne mirkli neapstājas savā attīstībā, tādēļ, piedāvājot jaunus medicīniskus pakalpojumus pacientiem un nodrošinot visaugstākā līmeņa tehnoloģijas, esam spērusī nākamo soli mūsu pakalpojumu dažādošanā.” uzsver GASTRO vadītājs.

“Esmu gandarīts par pievienošanos GASTRO komandai, jo mana līdzšinējā pieredze sadarbībā ar Gremošanas slimību centru GASTRO liecina: šeit tiek domāts par pacientu kompleksi, tiek vispusīgi izvērtēta pacientu veselība un piedāvāts atbilstošs medicīnas pakalpojumu kopums, lai pacients gūtu pēc iespējas labāku aprūpi,” stāsta dr. Guntis Ancāns. Viņš norāda, ka ārsta–proktologa konsultācijas ir ļoti svarīgas kuņģa–zarnu slimību diagnostikā un ārstēšanā, tādēļ iespēja tās saņemt vienuviet ar citiem izmeklējumiem ir būtisks solis, lai piedāvātu pacientiem maksimāli ērtu un vienkārši saņemamu servisu veselības uzlabošanā. Dr. Guntis Ancāns ir arī zinātnisku darbu autors, ar saviem darbiem piedalījies daudzās starptautiskās un vietējās konferencēs, viņam ir ilgstoša pieredze klīnisko pētījumu veikšanā, kā arī dr. Ancāns ir vairāku zinātnisku rakstu un publikāciju autors.

Dr. Ancāna proktologa konsultācijas būs pieejamas Gremošanas slimību centrā GASTRO no 26. oktobra, pierakstīties pie daktera Gunta Ancāna uz konsultācijām var gan elektroniski, gan pa telefonu. Vienas konsultācijas cena – EUR 70.


« Atpakaļ