Gremošanas slimību centrs
+371 66901212

Cienījamie pacienti!
Aicinām pieteikties uz izmeklējumiem vai konsultācijām Gremošanas slimību centrā “GASTRO”:

  • elektroniski (ērtākais veids, kā pieteikties jebkurā sev vēlamā laikā);
  •  zvanot uz mūsu pieraksta tālruni (darba dienās no plkst. 8:00 – 17:00), bet lūdzam būt pacietīgiem, ja būs jāuzgaida. Mēs strādājam, lai gaidīšanas laiku samazinātu.

Informācija par sagatavošanos kolonoskopijai: LV  RU  ENG

Lai GASTRO pacientiem būtu iespēja savlaicīgi pirms izmeklējumiem iepazīties ar piekrišanas formām, kā arī lai mazinātu laiku, kas jāpavada GASTRO reģistratūrā pirms procedūrām, lūdzam visiem pacientiem, kuriem tas ir iespējams, iepazīties ar piekrišanas formām un pacienta anketu:  -> šeit.

Atteikties no izmeklējuma vai konsultācijas šeit  ->    (atteikt@gastrocentrs.lv)


 

GASTRO stažējās ārsti anesteziologi no Kazahstānas

No 31. oktobra līdz 11. novembrim pirmo reizi Gremošanas slimību centra GASTRO pastāvēšanas vēsturē norisinājās 2 nedēļu apmācību cikls ārstiem no Kazahstānas. Apmācības Kazahstānas kolēģiem vadīja GASTRO speciālisti.

Viesārsti ikdienā strādā dažādās Kazahstānas reģionālajās slimnīcās ārsta anesteziologa–reanimatologa specialitātē. Apmācības mērķis bija iepazīstināt kazahu ārstus ar mūsu centra darbu, sniedzot ieskatu visā pacientu apkalpošanas procesā – sākot no pacientu plūsmas organizācijas līdz endoskopiju procedūru norisei, izmantojot anestēziju.

Kazahu viesārsti izteica gandarījumu par mūsu – GASTRO speciālistu – pieredzi sarežģītu endoskopisko procedūru veikšanā. Tāpat mūsu viesi iepazinās ar procedūras nozīmi, mācoties, ka endoskopiju iespējams veikt, pacientam mierīgi guļot. Šajās divās nedēļās viesārstiem bija iespēja atsvaidzināt un paplašināt savas zināšanas ambulatorajā anestēzijā, piedalīties NMP organizētajās lekcijās un praktiskajās nodarbībās, kā arī iepazīties ar endoskopiju norisi un darba organizāciju Jēkabpils reģionālā slimnīca.


« Atpakaļ