Gremošanas slimību centrs
+371 66901212

Cienījamie pacienti!
Aicinām pieteikties uz izmeklējumiem vai konsultācijām Gremošanas slimību centrā “GASTRO”:

  • elektroniski (ērtākais veids, kā pieteikties jebkurā sev vēlamā laikā);
  •  zvanot uz mūsu pieraksta tālruni (darba dienās no plkst. 8:00 – 17:00), bet lūdzam būt pacietīgiem, ja būs jāuzgaida. Mēs strādājam, lai gaidīšanas laiku samazinātu.

Informācija par sagatavošanos kolonoskopijai: LV  RU  ENG

Lai GASTRO pacientiem būtu iespēja savlaicīgi pirms izmeklējumiem iepazīties ar piekrišanas formām, kā arī lai mazinātu laiku, kas jāpavada GASTRO reģistratūrā pirms procedūrām, lūdzam visiem pacientiem, kuriem tas ir iespējams, iepazīties ar piekrišanas formām un pacienta anketu:  -> šeit.

Atteikties no izmeklējuma vai konsultācijas šeit  ->    (atteikt@gastrocentrs.lv)


 

Gremošanas slimību centrs GASTRO atbalsta aktīvu dzīves veidu

Šī gada 8. janvārī plkst. 15.00 Ulbrokas sporta kompleksā tiks aizvadīta īpaša veselīgam uzturam veltīta florbola spēle. Šajā mačā Florbola skola “Masters”, kura ģenerālsponsors ir Gremošanas slimību centrs GASTRO, tiksies ar Florbola klubu “Valmiera”. Uz spēli aicināti visi florbola fani un veselīga dzīvesveida piekritēji.

Šī spēle tiek rīkota, lai pievērstu jauno sportistu, viņu ģimenes locekļu un draugu un, protams, arī sabiedrības uzmanību veselīga uztura jautājumiem, kā arī tam, ka mūsu jauno cilvēku veselība kopumā rada nopietnas bažas gan mediķiem, gan pedagogiem, bet veselības statistikas rādītāji ir vieni no zemākajiem Eiropā.

Uz šo aspektu sadarbībā ar Florbola skolu “Masters” norāda arī Gremošanas slimību centra GASTRO valdes priekšsēdētājs, dr. Ivars Tolmanis: “Mums, tāpat kā mūsu partneriem no FS “Masters” – gan treneriem, gan jaunajiem sportistiem – ir svarīgi, lai mūsu jaunā paaudze augtu vesela, lai nebūtu ielaistu slimību jau no jauniem gadiem, lai jaunie cilvēki arī paši rūpētos par savu veselību,” norāda dr. Ivars Tolmanis, piebilstot, ka ir ļoti gandarīts par sadarbību ar FS “Masters”: “Man ir prieks, ka jaunie sportisti ar šādu atraktīvu veidu – veselīgam uzturam veltītu maču – pievērš uzmanību problēmai.” GASTRO, atbalstot Florbola skolu “Masters”, atbalsta ikvienu aktīvu un veselīgu nodarbi, kas jauniešiem var būt ne tikai kā hobijs, bet ikdienas sastāvdaļa.

Florbola skolas “Masters” komandas uzbrucējs Artūrs Narogs par veselīgu uzturu teic: “Esmu pārliecināts, ka laba pašsajūta veidojas no lietām, kuras ikdienā uzņemam savā organismā. Lai sasniegtu labu fizisko un emocionālo gatavību gan laukumā, gan ārpus tā nepieciešama disciplīna. Tas ir pamatnoteikums arī man, lai nodrošinātu sev veselīgu uzturu ikdienā – katru dienu. Esmu pārliecināts, ka nodrošinot sev pie veselīgu uzturu, sekmēju panākumus florbola laukumā un šādi sniedzu resursu ķermenim pie lielām fiziskām slodzēm.”

Kā zināms Gremošanas slimību centrs GASTRO 2022. gada 11. maijā kļuva par Florbola skolas “Masters” ģenerālsponsoru. Parakstot līgumu, dr. Ivars Tolmanis uzsvēra, ka GASTRO vienmēr ir bijis gan sociāli atbildīgs uzņēmums, gan kā medicīnas iestāde novērtē nepieciešamību veicināt veselīgu un sportisku dzīvesveidu. GASTRO šis ir nozīmīgs solis, lai arvien vairāk cilvēku izvēlētos dzīvot veselīgi un piedalītos sportiskās aktivitātēs.

Spēle notiks 8. janvārī plkst. 15.00 Ulbrokas sporta kompleksā, Vālodzes, Stopiņu pag., Ropažu nov., LV-2130.


« Atpakaļ