Gremošanas slimību centrs
+371 66901212

Pētījumi

Gremošanas slimību centram „GASTRO” ir 10 gadu ilga pieredze klīnisko pētījumu īstenošanā, un līdz šim ir veikti klīniskie pētījumi čūlainā kolīta, Krona slimības, gastroezofageālās refluksslimības ar ezofagītu (GERS), kairinātu zarnu sindroma un dzelzs deficīta anēmijas pacientu ārstēšanā un uzraudzībā.

Klīnisko pētījumu ietvaros tiek izvērtēta jaunu medikamentu klīniskā iedarbība, tiek novērtēti riski un efektivitāte. Visi klīniskie pētījumi tiek stingri kontrolēti un tiek veikti saskaņā ar starptautiskām vadlīnijām un labas klīniskās prakses noteikumiem, kas paredz, ka galvenā prioritāte ir pētījumā iesaistītā pacienta konfidencialitāte un drošība. GASTRO tiek realizēti tikai tie klīniskie pētījumi, kam atļauju sniegušas Zāļu valsts aģentūra un Ētikas komiteja.

Sekmīgai un kvalitatīvai klīnisko pētījumu īstenošanai, GASTRO centrā pastāv Pētījumu daļa, kurā darbojas gastroenterologs - galvenais pētnieks, gastroenterologs - pētnieks, augsti kvalificētas medicīnas māsas un klīnisko pētījumu koordinators.

Sīkāka informācija pa tālruni 28658080 vai rakstot uz e-pastu gpc@gastrocentrs.lv (klīnisko pētījumu koordinatore Tija Tolmane).