Gremošanas slimību centrs
+371 66901212

E-pieraksts ir ātrākais un efektīvākais veids, kā pierakstīties uz izmeklējumiem un konsultācijām Gremošanas slimību centrā GASTRO.

Pacientu ērtībai piedāvājam divus e-pieraksta variantus:

  1. Pašapkalpošanās e-pieraksts: iespēja pašam pierakstīties endoskopiskajiem un ultrasonogrāfijas izmeklējumiem un konsultācijām sev vēlamā laikā. Pagaidām pieejams tikai maksas pacientiem.
    Uz e-pierakstu -> šeit


    Lūdzam ņemt vērā: pakalpojums pieejams, tikai reģistrējoties! Pacientiem ar veselības apdrošināšanas polisēm par pakalpojumu nepieciešams norēķināties no personīgajiem līdzekļiem, pēc izmeklējuma vai konsultācijas saņemšanas iesniedzot atmaksas pieprasījumu apdrošināšanas kompānijai.

    Svarīgi! Informācija par augšējās endoskopijas un apakšējās endoskopijas (kolonoskopijas) cenām. 
     
  2. Pieteikuma anketas aizpildīšana mūsu mājaslapā:  iespēja atbildēt uz dažiem vienkāršiem jautājumiem un nosūtīt pieteikuma anketu Gremošanas slimību centram GASTRO. Mūsu speciālisti 2 darba dienu laikā sazināsies ar Jums, lai saskaņotu iespējamo izmeklējuma vai konsultācijas laiku, un pierakstīs Jūs uz vizīti GASTRO. Pakalpojums pieejams gan uz maksas izmeklējumiem un konsultācijām, gan uz valsts (NVD) apmaksātiem izmeklējumiem.