Gremošanas slimību centrs
+371 66901212

GASTRO izaugsme: 2003. gads, 2016. gads un 2021. gads. Mūsu galvenā vērtība ir mūsu komanda!

Gremošanas slimību centrs GASTRO – lielākais gastroenteroloģijas centrs Baltijā, kas nodrošina pilnu diagnostisko un ārstniecisko pasākumu spektru gremošanas sistēmas (barības vada, kuņģa, zarnu, žultsceļu, aizkuņģa dziedzera, aknu) slimību noteikšanai un ārstēšanai. 2021.gadā gadā GASTRO atzīmē savu 20 gadu jubileju un visu savu darbības laiku ir bijis uzticīgs pamatvērtībām - profesionalitāte, tehnoloģijas un komforts.

SIA „Gremošanas slimību centrs GASTRO” (turpmāk tekstā - GASTRO) reģistrēta 2001. gada 27. decembrī. Par savu misiju GASTRO ir izvirzījis nodrošināt plaša spektra gremošanas slimību prevencijas, agrīnas diagnostikas, efektīvas terapijas un novērošanas pieejamību visiem klientiem, radīt profesionālai darbībai, pētniecībai un izglītībai draudzīgu vidi.

GASTRO vīzija ir kļūt par Eiropas līmeņa gastroenteroloģijas ekselences centru.

Savas darbības laikā GASTRO veiksmīgi attīstījies, iegūstot ārstu un pacientu uzticēšanos un apliecinot sevi kā profesionālu partneri gastroenteroloģijā. GASTRO sadarbības partneru vidū ir valsts institūcijas, ģimenes ārsti un ārsti speciālisti, ambulatoras iestādes, slimnīcas un privātās veselības apdrošināšanas kompānijas.

GASTRO nodrošina:

  • augsti kvalificētu ārstu un speciālistu konsultācijas,
  • precīzu diagnostiku, izmantojot modernu medicīnas aparatūru un jaunas izmeklēšanas metodes,
  • plašākās izmeklēšanas iespējas Latvijā,
  • efektīvu un mūsdienīgu ārstēšanu ambulatori un dienas stacionārā,
  • operativitāti un komfortu pacientiem.