Gremošanas slimību centrs
+371 66901212

GASTRO izaugsme: 2003. gads un 2016. gads. Mūsu galvenā vērtība ir mūsu komanda!

 Gremošanas slimību centrs GASTRO – lielākais gastroenteroloģijas centrs Latvijā, kas jau vairāk nekā 10 gadus nodrošina pilnu diagnostisko un ārstniecisko pasākumu spektru gremošanas sistēmas (barība vada, kuņģa, zarnu, žultsceļu, aizkuņģa dziedzera, aknu) slimību noteikšanai un ārstēšanai.

GASTRO piedāvā sertificētu ārstu konsultācijas, precīzu diagnostiku, izmantojot labāko pasaules pieredzi un jaunāko medicīnas tehnoloģiju sasniegumus, efektīvu un mūsdienīgu ārstēšanu ambulatori un dienas stacionārā, operativitāti un komfortu pacientiem. GASTRO centrā tiek veikti endoskopiski izmeklējumi un dažādi funkcionālās diagnostikas izmeklējumi gastroenteroloģijā.

Izmeklējumu kvalitātes un pacientu komforta nodrošināšanai, GASTRO visu veidu endoskopijas tiek veiktas narkozē, izmantojot modernas pacientu aprūpes metodes un pilna spektra ārstnieciskās manipulācijas. GASTRO piedāvā izmeklējumu rezultātu dokumentēšanu, uzglabāšanu un pārraidīšanu elektroniskā formātā. Ja vēlaties, lai Jūsu izmeklējums tiktu ierakstīts digitālā formātā, lūdzu, par to brīdināt reģistratūru 2 dienas pirms izmeklējuma.

Mūsu galvenās vērtības: profesionalitāte un jaunākās paaudzes tehnoloģijas ikviena pacienta labsajūtas nodrošināšanai.

GASTRO misija:

gremošanas slimību izmeklēšana un ārstēšana ar mērķi nodrošināt augstākā līmeņa profesionālu palīdzību ārstiem un pacientiem, izmantojot labāko pasaules pieredzi un sekmējot mūsu valstī ieviest jaunākās medicīnas tehnoloģijas gastroenteroloģijā.

 
GASTRO vīzija:

Profesionalitāte, Tehnoloģijas, Komforts